2737
2734
عنوان

برای روز معلم چقدر دادین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3065 بازدید | 170 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارسال که از ما پول برای عیدی معلمم جمع کردن😐

فقط کاش منقرض شن این چایی شیرینا

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
اگه ابتدایی هست بگو نقاشی بکشه با یه گل بهش بدید 

پیش دبستانیه به دخترم میگم بخدا همش گریه اخه گفتن اگه نده نیاد اونروز میخان کیک بخرن و کادو منم ندارم یه چیزی داشتم دیوار گذاشتم کسی نمبخره نمیدونمم  چجور جور‌کنم

2728
برای ما هم هی میگفتن اجبار نیست ،بعد یکی از مادرها اومد تو گروه گفت خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو،خ ...

چه بی شعور!!¡

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
کار خوبی نیست اینکه یه بچه از بقیه بچه ها جدا باشه به نظرم همه مثل هم باشن بهترخ

بله اینی که شما میگی درسته،منتها نماینده ها اونقدر شعور ندارن مبلغی رو بگن که همه از پسش بر بیان و کسی شرمنده نشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
دولتی هرچی تو گروه گفتن اهمیت ندادم خودم دخترم را می برم برای معلمش خرید کنه خودش کادو بپیچه ببره ...

عجب بدجنسه اون 

اما چه اشکالی داشت الآنم مثل قدیم بود هر عکس هر چیزی دوست داشت کادو میداد ،نه اینکه اجباری باشه

2738
خب من پول برا کادو ندادم ولی مجبورم برای پذیرایی ۵۰ بدم که بچم رو نگن پول ندادی،پذیرایی نکنن فقط هم ...

خب بعضی کارا دیگه شان شخصیت ادم میاره پایین با اون ۲۰۰ تومن نه شما پولدار میشی نه خسیس فکر کن واسه بچه ت دادی بره جشن عشق کنه خوشحال باشه  اینجوری فکر کن برای خوشحالی بچم دادم

عزیزم به نماینده بگو کسی رو اجبار نکنه ما امسال با جون و دل برای معلم بچمون هدیه میگیریم چون واقعا د ...

دقیقا میگم 

چون می‌دونم همه راضی نیستن واقعا دوست ندارم بگیرم 

کار خوبی نیست اینکه یه بچه از بقیه بچه ها جدا باشه به نظرم همه مثل هم باشن بهترخ

آخه نماینده مادرا تو گروه گفته نفری ۳۰۰ حدودا بدین میخوایم ساعت یا طلا بخریم.

منم بهش شک کردم.حساب کردم ۱۵ میلیون جمع میشه.طبیعیه؟اگه قرار بود بدم به خود مدرسه یا مدیر و... میدادم.من به مادره اعتماد ندارم

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
خب من پول برا کادو ندادم ولی مجبورم برای پذیرایی ۵۰ بدم که بچم رو نگن پول ندادی،پذیرایی نکنن فقط هم ...

چه قدر این گروه مادران مضخرفه هر سال دردسرع کاش مد نبود

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
مگه نماینده میخواد بذاره تو جیب خودش؟

میدونی گناهشو نمیشورم ولی میخواست بده مدیر پولو اون هر چقدر میخواد بده معلم 

از اونور معلوم نیست دقیقا با پول میخواد چطور پذیرایی کنه 

نه فاکتور میده 

نه درست حسابی حرف میزنه که چی برا بچه ها میخریم 

خوب منم حس خوبی نمیگیرم 

همش میخواد انگار پاچه بگیره پول بدید فقط 

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا

چقدر عوضی، سال تحصیلی رو کوفت آدم میکنن بگو آخه شماها مادرید قراره بچه هارو تربیت کنید این کارا چیه میکنید

2706