2733
2739

امروز با مامانم دعوا کردم اما تقصیر من نبود چیزی بهش نگفتم دنبال بهونه بود همش خودش نفرین کرد و مشت حرفی بارم کرد دلم میشکنه بخاطر اینکه چیزی به کسی نمیگم الکی ب سرم میشن حتی دوست یا رفیقی ندارم باهاش حرف بزنم یه دوست پسر دارم اونم همش دنبال کارای خودشه پنج دقه حرف گوش میده دلداریمم نمیده میره خیلی تنها درمونده هستم کسیو ندارم راهنماییم کنه فقط بلدم گریه کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

عزیزم ازین ببعد بدون اینک اون بگه خودت کارای خونه رو در حدی که میتونی انجام بده ...گهگاهی بغلش کن بوسش کن ...خودت اثیرشو میبینی...بخدا من خودم مادرم انقد خستم ولی روزی ک دوقلوهای ده سالم کمکم میکنن انقد شاد و خوشحال میشم

خدایاشکرت........
عزیزم ازین ببعد بدون اینک اون بگه خودت کارای خونه رو در حدی که میتونی انجام بده ...گهگاهی بغلش کن بو ...

کمک میدم ولی بدون اینکه حرفی بهش بزنم حرف حالیم مثلا الا زنگ زدم دوست پسرم بیاد دنبالم برم بیرون برامم مهم نیس بفهمه چون خانوادم حالم خوب نمیکنن بدتر میکنن حال هوایی عوض کنم

2706