2733
2734
عنوان

‌گرفتن وام (فوری) بدون ضامن

74 بازدید | 9 پست

بانک رسالت: آنلاین حساب باز میکنید، با حسابتون کار میکنید و بعد چند ماه بر اساس میانگین سپرده وام قرض الحسنه میدن. اگه اعتبارسنجی تون نتیجش خوب باشه، با یه سفته الکترونیکی و بدون ضامن وام میاد به حسابتون. همه مراحل هم آنلاین انجام میشه.

بانک مهر ایران هم ظاهرا شبیه بانک رسالت عمل میکنه،

ویپاد: ترابانک پاسارگاد: سه نوع وام نسبتا فوری و بدون ضامن داره. از یک تا پنجاه تومن بیست و سه درصد. اینم کارش کلا آنلاین هست. اگه موقع افتتاح حساب کد معرف IXLE6E رو بزنید، ظاهرا همون اول کار هم سی چهل هزار به حسابتون واریز میشه.

خودم وام رسالت و ویپاد رو تا حالا گرفتم. اگه سوالی باشه جواب میدم.

مهر ایران رو قبلا هم از یکی شنیده بودم 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رسالت و مهر چون قرض الحسنه هستند، وامهای پر برکتی هستند. برای من که همیشه خوب بوده.

ممنون از این که اطلاع دادی

باید برم افتتاح حساب

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2738
برای رسالت بریم کافی نت افتتاح حساب کنیم؟

بله. البته با گوشی هم میشه.

من پولی که در ماه خرج میکنم رو میذارم تو این حساب، یا پول درشتی که چند روز محدود دستمه و امکان سپرده گذاری نداره رو میذارم.