2737
2739

داستان اینه که من سال گذشته جایی مشغول به کار بودم که صاحب کارم تقریبا رفیقم بود و گفت بیا پیشم کار کن و من نسبت به جاهای دیگه حقوق بیشتری بهت میدم 

من میرسم به چیزایی که میخوام 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و منم رو حساب رفاقت رفتم پیشش کار کردم و واقعا از جون و دل مایه گذاشتم ولی اخر سال نسبت به جاهای دیگه کمتر هم باهام حساب کتاب کرد و منم یکم دلخور شدم ازش 

اینم در نظر بگیرین که واقعا هم ساعت کاری خیلی زیاد بود هم مسیر خیلی دور بود به خونمون 

2731

من واقعا روی حساب رفاقت خیلی کارا کردم واسش ولی اون فقط به زبون رفیق بود و سر هزار تومان دقیق حساب کتاب میکرد و من دیدم واقعا دارم اذیت میشم اونجا و از زندگیم افتادم برای همین امسال تصمیم گرفتم برم جای دیگه کار کنم که هم نزدیک خونمونه هم حقوقش تقریبا با همونجا برابره حتی بیشتر

من واقعا روی حساب رفاقت خیلی کارا کردم واسش ولی اون فقط به زبون رفیق بود و سر هزار تومان دقیق حساب ک ...

میتونم بپرسم چه کاری بود ؟

مردانى متفاوت اند كه عاشق زنى متفاوت باشند! و زن متفاوت در جوامع شرقى؛ قدرتمند، پيروز و خود راى است!!!

حالا که بهش گفتم من دیگه نمیخوام بیام پیشت کار کنم مدام حرف از رفاقت میزنه که ما مثل خواهریم و با هم دوستیم و از این حرفا ولی واقعا من اونجا بمونم خودم از همه چی عقب میمونم 

شما جای من بودید چیکار میکردین ؟

2740

اینم در نظر بگیرین که اون کار مال خودشه و هرچقدر هم بیشتر کار کنه سودش میره توی جیب خودش ولی من یه حقوق اداره کار میگیرم و هر چقدر هم زحمت بکشم اونجا بازم من ضرر میکنم