2737
2734
عنوان

دخترم بشدت بداخلاقه

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 57 پست
خیلی سخته بزرگش بشه که بدتر. 

خودمم نگران ایندشم. هی با زبون خوش گفتم باهم میریم بیرون دیدم کوتاه نمیاد تصمیم گرفتم بیرونم نرم

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
گوشی دوست داره شاید روزی یک ساعت کمتر بیشتر دستشه

برای یه بچه ۵ساله زیاده یک ساعت کلا بچه به نظرم نباید گوشی برداره،یه بار یه چیزی درمورد رونالدومیدیدم میگفت بچم همه چیزداره ۱۳سالشه(اونموقع)تنهاآرزویی که داره اینه که براش گوشی بگیرم اما نمیگیرم چون مناسب سنش نیست خیلی خوشم اومد رونالدویی که همه جوره امکانات گذاشته دم دست بچه اش میگه گوشی ضررداره وتازگیاخودم به شخصه اطمینان پیداکردم حتی اگه بچه توگوشی فیلم خشن وبازی خشن یابد هم نبینه امواج گوشی باعث میشه عصبی بشه

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای یه بچه ۵ساله زیاده یک ساعت کلا بچه به نظرم نباید گوشی برداره،یه بار یه چیزی درمورد رونالدومیدید ...

گوشیشو کمتر میکنم اگر زورم برسه ولی ذاتا بد اخلاقه

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 

یواش یواش رو اخلاقش کارکنین نذارین بدتربشه مثلا پرخاشگری کرد وقتی آروم شدباهاش قهرکنین اما نه خیلی زیاد درحد کشش سنش یا مثلا ازیه چیزی محرومش کنین اما نه همون لحظه وقتی آروم شدبگین به خاطرپرخاشگریت مثلا امروزپارک که قراربود بری اجازه نداری بری

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
2731
یواش یواش رو اخلاقش کارکنین نذارین بدتربشه مثلا پرخاشگری کرد وقتی آروم شدباهاش قهرکنین اما نه خیلی ز ...

همه این کارا را انجام میدم الان تو اطاقشه دو سه بار اومد تحویلش نگرفتم

دخترمن همش رو مخه

چند سالشه ؟اون سر چی گیر میده

2740

خستم منم😞

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

منم خواهر زادم پنج سالشه تقریبا 

هفته هفته میاد خونمون میمونه 

تو این مدت وقتی منو میبینه انگار دشمنشو دیده

همش سر لجه با من، یه چیزی میشه خودشو میزنه به سلیطه بازی و مثلا میگه خاله این چیزو نباید بخوره، واقعا میگه ها.. خیلی بده

متاسفانه مامانمم طرف اونه و هر چی میشه یه دعوا به پا می‌کنه تو خونمون 

دلم واقعی شدن سناریوهای ذهنمو میخواد.

مال منم بد اخلاقه از اول بود 

صبح بلند میشد میگفتم سلام صبح بخیر با اخم بود 

لجباز بود و هست و بد غذا اندازه ده تا بچه ازم انرژی میگرفت و میگیره 

از یک سنی ب بعد بهتر میشه 

اما دوباره نوجوانی اوجشه 

در کل انتظار زیادی نداشته باش 

الان یک‌جاهایی پایه هست اما خب هنوز ازم انرژی میگیره 

امروز کنکور داد بچه کوچولوم 

خلاصه اینکه لذتش ببر بزرگ‌میشه 

یادم میاد سال دیگه باید بره دور از خونه دانشگاه 

فعلا امضا ندارم

من دوتا بچه دارم پنج ساله و سه ونیم ساله.

یه برگه زدم روی در ضربدر قرمز و آبی میزنم برای کاراشون البته به یه عددی رسید جایزه میخرم.

رفتارا بدوخوب توی قالب قصه میگم.

گاهی من بچه شون میشم بعد رفتارای بد اونارو انجام میدم .

کلی کارای این مدلی 

2706