2733
2739

دو روز قبلش زدم ولی منفی بود کلا دوباره دو روز بعد یکی دیگه زدم بعد چند ساعت هاله انداخت ممکنه درست باشه؟! 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه بعد چندساعت قبول نیست..

جوابش درست نیست

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2740
۹ روز از پریودیت گذشته یا از موعد پریود شدنت؟ من ۴روز از موعد پریودیم گذشته بود

9 روز از موعدم گذشته عزیزم هنوز نشدم😬

بعد 7 روز زدم منفی بود کامل هاله هم ننداخت بعد چند ساعت 

منم گفتم منفیه یکی دیگه داشتم گفتم حالا بعد دو روز بزنم زدم این شد البته چند ساعت بعد اینجوری شد فکر نکنم مثبت باشه 

میخوام قرص بخورم پریودم بیاد 

9 روز از موعدم گذشته عزیزم هنوز نشدم😬 بعد 7 روز زدم منفی بود کامل هاله هم ننداخت بعد چند ساعت  ...

آهان.نمیشه دقیق گفت بعضی وقتا لقاح دیر انجام میشه.ولی به نظرم صبرکن تامطمعن بشی.چه قرصی میخوری پریود شی

9 روز از موعدم گذشته عزیزم هنوز نشدم😬 بعد 7 روز زدم منفی بود کامل هاله هم ننداخت بعد چند ساعت  ...

منم بعد یک هفته حتی آزمایش ام منفی بود

تازه بعد ده روز بی بی مصبت شد و از مثبت...قرص نخور صبر کن

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40