2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هشتو نیم

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
2731
اجازه میدن مداد فشاری و خودت اب میوه کیک ببری؟

به ما خودشون کیک و آبمیوه دادن

مداد فشاری هم به من گفتن نه مداد معمولی

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
۸ و نیم خیلی سخت بود خدا تجربیارو بخیر کنه

خیلی داغون بود 

بیچاره تجربیا که هرسال سخت ترن

اجازه میدن مداد فشاری و خودت اب میوه کیک ببری؟

مداد فشاری نه

کیک آره آبمیوه گیر میدن 

یه بیسکوییت و یه آب معدنی خودشون کنار صندلی گذاشته بودن

کارت ملی یادت نره ببری امروز بعضیا نیاورده بودن حیرون شدن

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
۸ و نیم خیلی سخت بود خدا تجربیارو بخیر کنه

واقعا 

الان تحلیل کردن 

پرسیدم فیزیک درصد معقول چیه گفتن ۶۰ به بالا😑

ریاضی هم میگن اسون‌ دادن 🥲

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
2706