2737
2739

دخترداییم هیچ دوستی نداره و همیشه از این موضوع ناراحته ولی دوستی پیدا نمیکنه،پدرش شغل خوبی داره ماشین شاسی بلند، خونه ویلایی خفن ولی بی اعتماد بنفسه و خیلی افسردست پارسال که کنکور داشت بدار بود و تو چنل تلگرامش میذاشت که مثلا از خونه فرلر کنم، سیگار میکشید و اینا 

من رنداییم خیلیبییییی حساسه یعنی مثلا ما ۱۳_۱۴ سالمون بود دخترداییمم ۱۶ نمیذاشت بریم سر کوجه سوپر مارکت، خیلی حساس بود و الان بچش به این حال افتاد از سختگیری بیش از اندازه

دلیل دوست پیدا نکردنش هم اینه که زیاد ادم جذاب و خوش مشربی نیست من خودمم زیاد باهاش در ارتباط نیستم با اینکه از خانواده مادری فقط ما دو تا دختریم، چون افسرده و حوصله سر بر هست یکم

به نظرتون به مامانش بگم؟ نمیدونم چجوری کمکش کنم

پیش روانپزشک هم میره

Just do it

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر چقدرم حوصله سر بر باشه سعی کن باهاش وقت بگذرونی و هیجان بهش بدی تا درست بشه اگه واقعا میخوای کمکش کنی باید انقدر کنارش باشی تا از پوسته خودش بیاد بیرونو بتونه ارتباط بگیره

انقدر تنها بوده که نمیدونه با بقیه چطور ارتباط برقرار کنه وگرنه این خود واقعیش نیست.. کمکش کن

اللهم عجل لولیک الفرج❤️
باهاش صحبت کن پادکست گوش کنه کتاب بخونه فیلم ببینه بیرون بره رانندگی یاد بگیره تفریح بره با مامانش ب ...

با مامانش رابطش خوب نیست

مامانش از بچگی تا الان همه کاراش رو میکرد بنده خدا خیلی وقت میذاشت فقط غذا دهنش نمیداد، حالا این دختردایی نمک نشناسم نیگه مادر سمی بود همیشه تو کارام دخالت میکرد و اینا

زنداییم هم بگم خیلی خسیس هست و درونگدا هستن خودش و داییم واسه همین کلا یه شهر دیگه رندگی میکردن و فقط سالی دو بار یک هفته میومدن خونه مادربزرگم

واسه همین موضوع هم هست که دوستی نداره

اینم بگم قیافش زیاد خوب نیست ولی مهربونه

واقعا حیفم میاد خانواده خوب وضع مالی خوب تو گروه های تلگرام با پسرای داغون مثلا گارسون و نمیدونم این چیزا چت میکنه تازه اونا همش باهاش کات میکنن😭

Just do it
2740
هر چقدرم حوصله سر بر باشه سعی کن باهاش وقت بگذرونی و هیجان بهش بدی تا درست بشه اگه واقعا میخوای کمکش ...

من خودم سال دیگه کنکور دارم نمیتونم با افسردگی و غرغر های یکی دیگه روحیم رو خراب کنم، این دخترداییم هم خودش چون دانشگاه خوبی قبول نشده یکم حسودی میکنه و میگه درس نخون بابا برو یه دوست پسر پیدا کن، درحالی که دوست پسرای خودش همه ادمای داغونن فقط از سر حسادت میگه البته وضعیت روحیشم خوب نیست حق میدم حسودی کنه

Just do it