2733
2734

۱۶ سالمه

خیلی ازین حرفا بهم میزنه

تازیگا راضیشون کردم ماهی ۵۰۰ بهم ماهیانه بدن

هدفم پزشکی داشنگاه تهرانه ولی خب تا کنکور خیلی مونده تا مستقل بشم خیلی مونده

میخوام از الان یه کاری راه بندازم واسه خودم ولی پول تبلیغات ندارم و بهم نمیدن

گلدوزی بلدم

نقاشی روی بوم بلدم

ظروف سنگ مصنوعی بلدم 

زبان انگلیسیم خوبه

نقاشی رو آینه بلدم

یوگا و فیتنسم کار کردم

نمیدونم با کدوم مهارتم شروع کنم

تو یوتیوب یا ااینستا یا تلگرام

بدون تبلیغات چجوری پیشرفت کنم میشه راهنماییم کنین لطفا

من خیلی مهربون و صبورم اما اگه تو تاپیک یا ریپلای چرت و پرت بهم بگی میشورم میذارمت کنار🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه مدرسه ای میری؟ شغل پدر و ماددتون چیه منظورم اینه حفوقشون در چه حده؟

تیزهوشان میرم

وضعمون خوبه خداردشکر دو تا خونه و ماشین داریم

ولی بمن میگن ولخرج اصلا ولخرج نیستم من دوماه مثلا خرید نمیکنم یه روز میرم خرید میکنم فوق فوقش ۶۰۰ تومن اونم چیزای ضروری

من خیلی مهربون و صبورم اما اگه تو تاپیک یا ریپلای چرت و پرت بهم بگی میشورم میذارمت کنار🙏
توی مدرسه بین دوستا و همکلاسیا 

اصلااا روم نمیشه

محیط مدرسمونم جوری نیس ازین کارا کنم

عزیزم مهارتات رو خودتون یاد گرفتید یا کلاس رفتید؟

خودم یاد گرفتم ولی درحد حرفه ای کار میکنم 

پیج زدم ولی نمیدونم چیکار کنم

2738

از اینستا شروع کن ، اینستاگرام و یاد بگیر . الان بازار فقط توی اینستاس .. اونی که از همه برات راحت تره و هزینه ی کمتری میخواد برای شروع ، سراغش برو 

ولی مهم ترین چیز خلاقیته بدون خلاقیت نمیتونی پیشرفت کنی

ببین مردم چی دوست دارن ، چی الان بین پیجای هنری در حال فروشه 

یه چیزیم بگم 

نمیخوام نا امیدت کنم یا خدای نکرده بهت استرس بدم ، ولی به عنوان کسی که کنکور داده و تجربه داره میگم که 

بیشتر صندلی های دانشگاه تهران از قبل برای یه قشر خاص و آقا زاده فروخته شده !! یه درصدی هم سهمیه دارن و یکی دوتا صندلی هم میمونه برای اونایی که خیلی تلاش کردن یا به اصطلاح نابغه !! :) من رشته ام تجربی نبوده و هنر خوندم 

ولی رشته ی هنر کلی سهمیه بازیا و صندلی فروشی دارن چه برسه به پزشکی .. 

ولی به خودت بگو حتمااا یه جای خوب قبول میشم اینجوری هر نتیجه ای بیاد راضی ولی اگه خدای نکرده تهران قبول نشی حسابی روحت خسته میشه و آسیب میبینه ... 

راستی اگه هدفت پزشکی و براش جدی هستی ، درسته میخوای به درآمد برسی اما اصلا وقت نمیکنی داخل اینستا فعالیت کنی که به فروش برسی .‌.. 

کنکور بع شدت وقت آدم و میگیره 

خود من روزی بالای ۱۲ ساعت درس میخوندم اما همش حس میکردم کمه 

باید یه مشاور درست بگیری ...