2737
2734
عنوان

خانمای باردار شما هم مثل من نمیتونی خونتون رو جمع کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 125 پست

منم همین طور هستم کار نمی کنم ولی یه دفعه که بلندشم همه کارامو تویه روز انجام میدم بازتاچندروز خسته میفتم

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست داریم، ولی نمیتونیم. حالت تهوع و معده درد و خستگی نمیذاره

چند هفته‌ای؟ معمولا تا 12 نهایت 15 هفته این حالت تهوع و بیحالی از بین میره. من یادمه بارداری اولم سرگیجه و بیحالی شدید داشتم با یه مقدار حالت تهوع. از بوی شوهرم بدم میومد😂. 12 هفته تموم شد. ولی بارداری دومم عالی. اصلا یه چی میگم یه چی میشنوی. ماه اول که روزه بودم. از ماه دوم تا آخر به غیر از ماه ششم هر روز یه ساعت پیاده‌روی میکردم. 

2731
همسرتونم بهتون کمک میکنه؟

آره شبا ظرفا  رو میشوره. ولی آشپزی بلد نیست، امروز ناهار ماست خوردم، شبم سیب زمینی میزارم.از صدا جارو برقی بدش میاد، ولی امروز گفتم همه جا مو هست بدم میاد، شاید جارو کنه‌.

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند هفته‌ای؟ معمولا تا 12 نهایت 15 هفته این حالت تهوع و بیحالی از بین میره. من یادمه بارداری اولم سر ...

الان هشت هفته رو تموم کردم

منم بارداری اولم خیییییلی حالم بد بود، الان نسبتا بهترم. ولی بازم دست و دلم به کار نمیره

یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست.... زنگ بعد حساب داریم
2740
منم همین طور هستم کار نمی کنم ولی یه دفعه که بلندشم همه کارامو تویه روز انجام میدم بازتاچندروز خسته ...

اره منم ولی خب مثلا تو یه هفته فقد میتونم یه روز کار کنم خیلی بده حتی نمیتونم ظرف بشورم 

آره شبا ظرفا  رو میشوره. ولی آشپزی بلد نیست، امروز ناهار ماست خوردم، شبم سیب زمینی میزارم.از صد ...

باز خوبه برا تغذیه اینا که مشکل نداری من خیلی افتظاحم یه چیز کوچیکم حالمو به هم میزنه 

معمولا تا ماه ۴ بارداریم این مدلیم😂 

البته من باردار نیستم تجربمو ب اشتراک گذاشتم 

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake در انتظار فرشته کوچولوی دوم خانوادمون✨ ۴ ماه انتظار...
اره منم ولی خب مثلا تو یه هفته فقد میتونم یه روز کار کنم خیلی بده حتی نمیتونم ظرف بشورم 

چند هفته ای

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
باز خوبه برا تغذیه اینا که مشکل نداری من خیلی افتظاحم یه چیز کوچیکم حالمو به هم میزنه 

منم‌ در یخچال باز میکنم، حالم بد میشه، نمیدونم چرا‌.

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من اوایل بارداریم کارا رو خودم می کردم بعد عید دیگه حوصله ام نکشید و این جور شدم.

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌼در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌼
2706