2737
2739
عنوان

چرا اکثر دخترا اینجورین 😫

230 بازدید | 17 پست

تو دانشگاه فقط بحث رل و اکس و کراش و استوری و پروفایل 

اصلا حال نمیکنم باهاش 

بلند شدم از جمعشون رفتم یجای دیگه 

حرفهای مسخره چیه آخه 

حتی سرویس هم میرم بحث ایناست 😭😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

آره منم خیلی بدم میاد

خودشون و عمرشون را دارن حیف میکنن.

برای همینه زن های جامعمون پیشرفت نمیکنن دیگه 

جامعه درگیر مسائل سطحی و پیش پا افتاده شده

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
 فک کردی پسرا از کوانتوم بحث میکنن یکم بزرگ شی میفهمی بحثا اونا از دخترا بدتره

نگفتم پسرا بهترن

حرفهای اونا رو هم شنیدم 

ولی کلا چرته بنظرم. ، مگه تو دانشگاه نباید دانش را بجوییم 😂

فک کردی پسرا از کوانتوم بحث میکنن یکم بزرگ شی میفهمی بحثا اونا از دخترا بدتره

واییی  اره من ۲ بار شنیدم خیلی بد بود😂😂😂

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
2706