2737
2734
عنوان

چقدر راحت دل میشکنید باریکلا احسنت

343 بازدید | 22 پست

اگه به نظرتون داشتن شوهر خیالی نشانه دیوونه بودنمه باشه دیوونم اگه به نظرتون مواد میکشم اونم قبول معتادم ولی حق ندارید مسخره یا توهین کنید شما ها نمیدونید با پدر معتاد زندگی کردن هر روز کتک خوردن هر روز شاهد رابطه پدر با زن های خیابونی بودن تو سن کم شوهر دادن خیانت دیدن تو خونه زندانی شدن هر روز تحقیر شدن چه حسیه

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زندگی بای معتاد ب معنای واقعی ذره ذره اب شدنه درکت میکنم گلم هرکیم مسخره میکنه واسه خودش تو اهمیت نده

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

در این که بعضی ها بی ملاحظه هستن شکی نیست ولی توقع شما هم از سایت با این همه کاربر و با انواع فرهنگ و تربیت و مشکل واقعا عجیبه ک بخواهید همه مثل یک آدم منطقی و مشاور حرفه ایی نظر بدن

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2740
کی دلت و شکونده؟ چدا؟

همه پدرم فقط کتکم‌میزنه بعد به زور به برادر زاده اش داده اونم بهم خیانت کرده تو خونه هم زندانیم کرده

تویی ک دلت با ی عده آدمی که پشت کاربریای چرت و مسخرشون پنهون شدن و نمیدونی کین و کجان دلت می‌شکنه مطمئن باش دو روز دیگه ی حرفی رو که انتظارشو نداری از آدم نزدیکی بشنوی ب طرز غیر ممکنی خودتو می‌بازی.

کاملا معلومه نمیدونید

چه ربطی داره

تاپیک خیالی که میزنی تهش بنویس اقا من مشکل دارم چیزی نگید

بقیه که کف دستشون رو بو نکردن زندگی استارتر چیه

یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه وبالای سرش یک یادداشت می گذارم و می روم:"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."

خب عزیزمن قبول کنیدحرفای شماهم عجیب وغیرنرمال هست یعنی چی شوهرخیالی ومادرشوهرخیالی دارم بنظرم شماالا این قضیه عاقلانه هست؟اگرمشکلی توی زندگیت وجودداره حلش کن وتوی رویانباش شده برو سرهرکاری که میشه اما جداشو چرا بایدجوونیتوحروم کنی؟خودت مستقل شووجداشوازش هزاران زن درشرایط شماهستن وتلاش میکنن زندگیشونوبسازن شماهم قوی باش وهمین کاروبکن

شرابطه جوایی نداری بچه چی؟

ن بابا با دعوا کردن پدرم زود طرف شوهرمو میگیره منو میزنه یه کلمه جدا از دهنم بره میکشه منو یدونه بچه یکساله دارم

2706