2737
2734
عنوان

خونه مون بنام پدرشوهرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 62 پست
شوهرم واقعا براش مهم نیست فکر میکنم البته فک کنم مطمئن نیستم چون خیلی وقته راجع به خونه باهاش حرف نز ...

بگو تصور کن پدرت بعد صدور بیست سال خدا نکرده فوت کنه چی میشه ؟؟

یا بگو همیشه سایه آن بالا سر منو بچم باشه ولی اگر تو زودتر از من رفتی فردا برادرت ممکنه مارو بندازه بیرون،  ما یک خونه به اسممون نیس توش زندگی کنیم بچت فردا آواره میشه 

احساساتیش کن با دعوا نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان راسته که میگن خونه ب اسم بچه نمیکنن ینی ازهفده سال کمترخونه ب اسمش نمیشه 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
2731
بگو تصور کن پدرت بعد صدور بیست سال خدا نکرده فوت کنه چی میشه ؟؟ یا بگو همیشه سایه آن بالا سر منو بچ ...

من هیچوقت با دعوا باهاش حرف نزدم تا همین چند وقت پیش کلی مشکلات حقوقی و دادگاهی برامون پیش اومد که من رفتم دنبال کاراش یعنی شاکی پرونده ای شدم که شوهرم یه اشتباهی کرده بود. اتفاقا تا همین پارسال شوهرم می‌گفت طلاقت میدم یا از خونه میندازمت بیرون البته تو عصبانیت. الان البته با هم اوکی شدیم و کلی عذرخواهی کرده ولی حس بدی دارم کلا. احساس ناامنی میکنم

2740
خونه به نام خودتون کنید بگید میخوغیم وام بگیریم ب ی بهانه ای 

خیلیا تو این تاپیک این پیشنهادو دادن اتفاقا فکر خوبیه ولی من دوس دارم اینطوری باشه که بگم بچه هم داره بدنیا میاد و خونه باید بنام خودمون باشه دوس ندارم بهونه الکی بیارم

من هیچوقت با دعوا باهاش حرف نزدم تا همین چند وقت پیش کلی مشکلات حقوقی و دادگاهی برامون پیش اومد که م ...

همونا که گفتم به وسیله بچه احساساتیس کن شوهرت ساده هست تو زرنگ و با سیاست باش ، رنو شوهر ساده فردا آواره میشینا راضیش کن یا به یکی که حرف شنوی داره ازش بگو بگه

غیر حضوریم میتونستید به نام شوهرت بزنید مدارک شناساییشو عکسشو میدادید و تمام سندو تحویل شوهرت میدادن ...

اینو نمیدونستم تازه از شما می‌شنوم. 

ولی اگرم میگفتم اینو نمیشد میدونی آخه میگفتن اگه خونه بنام خودتون باشه، دیگه زمین یا خونه ای از طرف محل کار پسرشون به ما نمیرسه

2706