2733
2739
عنوان

شوهرم منو زد...

653 بازدید | 42 پست

دیروز میخواست بره سرکار بد کفشاشو اورد بزاره رو پادری گفتم کثیفه نزاره اونروز شستم ورداشت کفشاشو پرت کرد رف 

بد بش زنگ زدم پیام دادم جواب نداد 

امروزم باهام سرسنگین بود رفتم اشتی کنم گرفت مچمو پیچوند بد از اتاق بیرونم کرد درم قفل کرد در اتاق از قبل شکسته بود میگ با اون دستای مث گاوت در زدی تو شکستی 

حالم بد چیکار کنم من از ابن بشر 

من تو کار زن و شوهر دخالت نمیکنم🤨😂

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

محلش نده مگه چیکار کرده بودی که میری برا اشتی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2740
2706