2733
2739

میدونم الان میگید تنهایی خوبه واینا قبولش دارم ولی همیشه که نمیشه تنها به هرحال خیلی وقتا از صبح میرم تا عصر  هرسری که با یکی دوس شدم فهمیدم شیشه خورده داره یا ی حرفی میزنه کلا حسم نسبت بهش عوض میشه متاسفانه آدم صافیم نمیتونم رازامو تو خودم نگه دارم که یکی سواستفاده نکنه..آخرش همینا میان بدترشو تیکه میندازن نمیدونم چجوری شروع کنم با تنهایی..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه های دانشگاه ما ماه بودن خدایی خاکی تو دل به رو همه چی تموم هنوز که هنوز با چند تاشون ارتباط دارم بعدها هر جا رفتم نتونستم آدمایی مثل اونا پیدا کنم همیشه خدا رو شکر می کنم که تو اون دانشگاه درس خوندم

من از زمان اول دبیرستان تا الان که سال آخر دانشگام هیچ دوستی ندارم باورت میشه؟؟؟ خیلی غصه تنهایی میخورم ولی عوضش کسی نیس بهم آسیب بزنه، خلاصه دوستی و صمیمیت با آدما خسارت زیادی داره، اعتماد کردن هم سخت شده

به امید بهتر شدن حال دل هممون
2740

ببین عزیزم صاف و رو راست بودنت خیلی خوبه اما باید راز نگه دار باشی لزومی ندارد رازهات رو به دوستت بگی، من رازامو حتی به خانوادم نمیگم چه برسه به دوست معلومه که دوباره میکوبونن تو سر آدم 

ببین عزیزم صاف و رو راست بودنت خیلی خوبه اما باید راز نگه دار باشی لزومی ندارد رازهات رو به دوستت بگ ...

میدونی من بیشتر وقتمو دانشگاه میگذرونم و حالا اون اتفاقا و داستانایی که تو روزمره اتفاق میفته و یجورایی متوجه میشه یا گاهی وقتا آنقدر ناراحت میشم که تنها کاری که اون لحظه آرومم میکنه حرف زدنه

2706