2733
2734
عنوان

چرا زنداداشا اینجورین 😬😤

623 بازدید | 51 پست

تولد دوس دخ...تر داداشم بود اصلا نمیخاستن داداشای بزرگترم با خانماشون دعوت کنه بعد زنداداش بزرگم یه چیز گفته بود که داداش کوچیکم واسه اینکه احترام نگه داره مجبور شده بود دعوتشون کنه.بعد زنداداشام دوستاشونم آورده بودن اونجا ۴تایی سرشون تو سرهم غیبت میکردن...دوستای دوس دخ...تر داداشم گفته بودن نگاه ما میکردن میخندیدن.تقریبا دوستای منم میشن چون باهم بیرون میریم باغ میریم و... زنداداش بزرگه یه چن جا به دوس دخ...تر داداشم تیکه میندازه که داداشم ازش سر تره.من از اونجایی که یکم با زنداداش بزرگه صمیمی بودم و خودش همیشه خنده خنده یا به حالت تیکه حرفشو میزنه منم به داداشم میگم برم بهش بگم اگه نمیخای بگم باید ۳ماه دیگه که تولدته تولد بگیری دعوتشون نکنی.میگه تولد نمیگیرم میگم نمیگیری چون میترسی دعوتشون نکنی...گفت خب....گفتم نمیشه هیچی نگی که دیوارم هرچی میزننش واکنش نداره...ولی من میگم چون داداشم جربزشو نداره حداقل من باید بگم دیگه رفتار اونا توی جمع ما زشت بوده...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی شلوغ تعریف کردی اصلا نفهمیدم

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
2731
2740

همه. ی زن داداشا اینجوری نیستن...

زن داداشای تو آن نرمالن

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

دوست دختر  

آرمان ما آزادیِ توست🇵🇸                    برگرد که بر بهارمان می خندند                 یک عده به حال زارمان می خندند                                 آنقدر نبودنت به طول انجامید                                         دارندبه انتظارمان می خندند:))💔💔              دل پر زخم زمین گفته کسی می آید....زده فریاد که فریاد رسی می آید...🌙ای شمس عالمی که قمرشد فدائیت...هرکربلا رسیده نشد کربلائیت🌙...درون من قبریست که تخت خواب من است..مرا به جای به خاک،به خواب بسپارید ...گربه دولت برسی مست نگردی مردی...گربه ذلت برسی پست نگردی مردی...اهل عالم همه بازیچه ی دست هوس اند...گر تو بازیچه ی این دست نگردی مردیبُگذر،بُگذار،بُگذردروزهایی که روزمانیست..روزگاری روزماهم میرسد...همچوخورشیدبه ذرات جهان قسمت کن...گرنصیب توزگردون همه یک نان باشد...ودرآخرنه رنگی باقی می ماندونه نژاد،آنچه باقی می ماند انسانیت توست...چون ایران نباشد تن من مباد🇮🇷 اللهم عجل لولیک الفرج💝 یا الله❤️اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💗💞
2706