2737
2739

امروز با دوستام همین طور بحث میکردیم همه گفتن اولین بار عزیزان خودمون عیبهامون رو به رخمون کشیدن .

مثل قد کوتاه و حتی قد بلند

یا صورت جوشی 

یا صدای بد و....

البته بگم که اکثرا از رو حسادت و خامی و کم تجربگی و لج بازی هست و گرنه اینا واقعا عیب نیست و ....

کسایی که می‌خوان ختم سریع قرآن انجام بدهند از روخوانی تحدیر استفاده کنن.یا برنامه رو خوانی قرآن تحدیر نصب کنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچکسی 

خودم عیبامو میدونم

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

یه پسره تو خیابون بهم کفتم دماغش چقد بزرگه تا اونموقع اصلا متوجه دماغم نبودم شاید ۱۷ یا ۱۸ سال از اون ماجرا بگذره ولی از اونروز رفته رو مخم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2740

پاهام زخم شده بود داداشم بهم گفت این چخ وضعشه چرا پاهات اینجوریه زشته دختر پوستش اینجوری باشه هروقت یادم میاد بغض میکنم همیشه از دست و پام متنفرم و همیشه دست و پامو از همه میپوشونم تا مبادا کسی ببینه

2706