2737
2734

هرکی اومد اگ هم سطح بودیم خونمون دید رفت چون کوچیکه ۵۰متره و بازسازی نشده مثلا اشپزخونه اپن نیست

هرچی هم ب مامانم گفتم گوش نکرد خونه رو بده اجاره بریم تو ی اپارتمان بزرگ مال خودمون دست مستاجره خودمون بریم اونجا 

هرخواستگاری میاد تا میبینه کوچیکه پشیمون میخاد بشه مامانم زود مال اموالمون لو میده چنتا اپارتمان داریم چنتا مغازه داریم حتی میبره نشونشون میده پدرم فوت کرده از مغازه پایین خونه ماهی ۲۵مامانم میگیره داییام گفتن خونه رو بدین دفتر وکالت خودتون برین وسط کوچه اپارتمان ۹۵متری داریم اونجا 

گوش نمیده 

میگیم بازسازی میگه حوصله بنایی ندارم خواستگارای خوب داشتم بخدا دروغ نمیگم ی پزشک عمومی رد کردم چون فهمیدم خونه و شیک بودن و فلانقدر جهاز واسش مهمه پول جهاز مدنظرش داشتم ولی خانواده ام های کلاس نیستن خواهرم پرستار رسمیه تیپش معمولی چادری برادرم تیپش معمولی ۲۰۶داره با دوتا اپارتمان بنامش شوهرسابقم بی کلاسی خانوادمو تو سرم میزد دوست پسرم الان میگفت من جای داداشت بودم (همسایمونه)الان شاسی زیرپام بود ن ۲۰۶

مشکل اینک من میخام ازدواج کنم هرکی هم سطح یا پولدارتره میاد میره اونایی ک بیکار بی پولن میان هم شوهرسابقم هم دوست الانم تو سرم زدن خودشون واسم کلاس گذاشتن شوهرم بیکار بی پول ن خونه ن ماشین داشت دوستم ماشین داره ۲۰۶ فقط با درامد ماهی ۲۰تومن دیپلم من ارشدم اون بمن ناز میکنه 

پست دوم شرایطمو مینویسم بگین چکارکنم

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

همه شرایطم اینه تحصیلکرده ام دانشجوی ترم اخر ارشدم قدم چهره ام خ خوبه بقیه میگن قبلا بدون ارایش عکسمو گذاشتم اینجا 

وضع مالیم:دوتا اپارتمان بناممه ارثیه است دادم اجاره خودم سال بعد مدرکم بگیرم میرم طرح توبیمارستان

خواهرم پرستاره پدرم فرهنگی بود فوت کرده 

ولی نمیتونم ازدواج کنم ب این دلایل

خونمون موقعیت ملکی اش خ خوبه ینی قیمتش و خود منطقه اش سرحاشیه اصلیه اول بازاره اما کوچکه پایینش مغازه مامانم ماهی ۲۵ میگیره ۴تا مغازه ام داریم تقسیم نکردیم هنوز از اونها ماهی ۱۰ بین ورثه هرماه مادرم اجاره هارو تقسیم میکنه 

مردم با خونه اجاره ای پز میدن ما پولشو داریم ولی مامانم همکاری نمیکنه سالهای جوونیم هدر رفت هرکی میاد از دکتر و کارمند گمرک و بازاری تا بی پول و بیکار فایده نداره😔خ دلم شکسته چکارکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستمم منو واس پول خواست ازم ۲۰تومن واس گوشی میخاست سرهمون دعوامون شد تو تاپیکام هست پولمو پس گرفتم‌ازش 

با پول وام مشترکمون هیچی بهم نگفت رفت ۵۵تومن ایفون خرید

2728

نخونده میگم اعتماد ب نفست پایینه

یکی از خواستگارام دقیقا شرایط شما رو داشت

کلی مال و اموال ارث رسیده بود ولی ۲۰۶ زیر پاش بود و خیلی معمولی بود

من بخاطر معمولی بودن جواب رد ندادم بخاطر بددهنی و عصبی بودنش جواب رد دادم

پس شرایط شما شرایط بدی نیس ک خواستگار بخواد ناز بیاره

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
والا حق داری  ادم نباید شعار بده  عقل مردم به چشمشونه

باورت میشه ی همکلاسیم ن خشگلی داشت ن قد و هیکل شوهر کارمند خوشگل پیدا کرد واس پز عکسشو گفت ببین نشون داد تعجب کردم گفتم چجوری اشنا شدین گفت مادرش اومده خونمون خونمون شیک و تمیزخشگله منو گرفتن واس پسرشون 

ب مامانم اصرار کردم ماهم بریم تو ی اپارتمان دیگمون گفت ن گفتم دوتاشو بفروش ویلایی تو کوچه خودمون بخر بسازیم دوطبقه واس مستقل بودنش باز گفت ن حوصله ندارم 

خواهرم ک اهل ازدواج نیست داداشمم ک دودله میگ تا عقد کنم دختره مهریه بخاد چی میگ ازدواج نمیکنم 

منک گفتم ازدواج میخام مامانم گفت فقط تو الان گیردادی ب سرووضعمون منو فرستاد تو ی اپارتمان دیگ ک دست مستاجر نیست دوتا کوچه بالاتر تایم کنکورم بود بعدم موندگار شدم ۴۵متریه تنهام قبلا خواستگار اومد واسم پسره خ خوش تیپ لیسانس و اهل کار ولی فهمید من تو این اپارتمانم حدود ۲۰روز بود اونزمان غیرتی بازی دراورد ک چرا رفتی اونجا تنهایی🙁فردا ک مامانم میاد واس معارفه قبلش بیا خونه گفتم باشه بازم فرقی نکرد چون مامانش اونجا خونه کوچکمون دید قهر کرد رفتن

دیگ تازگی افسردگی گرفتم نمیتونم با هیشکی اشنا بشم 

باورت میشه ی همکلاسیم ن خشگلی داشت ن قد و هیکل شوهر کارمند خوشگل پیدا کرد واس پز عکسشو گفت ببین نشون ...

بااین اخلاقا ازدواجم کنی ...خانوادت باز کم میزارن ..۴ روز دیگه شوهره میزنه تو سرت 

دایی نداری بره با مادرت حرف بزنه ؟

2740
خواهرت مشکل نداره با این موضوع؟

ن اون قصد ازدواج نداره ۴۰سالشه وقتی ۲۸سالش بود یبار نامزد کرد ک اونم پسره سردوماه هی گفت فلانقدر پول بده بزنم ب کار خواهرمم نداد دعواشون بالا گرفت طلاق گرفت ازش 

زمان طلاقم پسره گفت پول بده درازای طلاق 

خواهرم بیشتر عصبانی شد ب واسطه گفت مهر میزارم اجرا 

دیگ از رو رفت طلاق خواهرم داد ولی شناسنامش سفیده خواهرم 

کلا بیخیال ازدواج شده 

ولی من میخام

بااین اخلاقا ازدواجم کنی ...خانوادت باز کم میزارن ..۴ روز دیگه شوهره میزنه تو سرت  دایی نداری ...

داییم چنبار صحبت کرده مادرم گوش نمیده خونمون انقد قدیمیه ۳۰سال ساخته با شوهرم اونجا افطاری بودیم بارون شدید گرفت از سقف اب ریخت🤦‍♀️😔😔مامانم هی گفت تازه ایزوگامش کردم باز سوراخ شده بعدا شوهرم خ تحقیرم کرد زخم زبونم زد 

ولی یبار از دهنش پرید گفت من جات بودم با بهترین پسر شهرتون ازدواج میکردم (شوهرم مال ی شهر خ کوچک شمال بود بیکار بی پول قبل ازدواج گفت کارگاه داره بعد عقد رفتیم شهرشون کارگاهش نیمه متروکه بود منو میپیچوند ک نفهمم بیکاره اخر پدرش لو داد گفت اینجا کوچکه شغل نیست بیاد شهرشما اومدیم اینجا چنتا شغل کار پیدا کرد گفت لیاقتم بیشتر از تویه💔 ازتو بهترم پیدا میکردم زندگی ول کرد رفت جداشدیم)

نخونده میگم اعتماد ب نفست پایینه یکی از خواستگارام دقیقا شرایط شما رو داشت کلی مال و اموال ارث رسی ...

پس چرا پسرای سطح پایین میان سمتم؟ همونم بعدش ازم درخواست مالی داره تو تاپیکام هست دوست پسرم سرم چجوری داشت کلاه میذاشت

اونهایی ک کارمندن وضعشون خوبه ظاهر زندگیمون میبینن میرن مثلا ی خواستگار داشتم تهران زندگی میکرد ولی اصالتا مال یکی از شهرای اطراف شهرخودمون بود هم تو بانک کارمند بود هم تو دفتر ی آدم معروف نمیشه بگم مرجع تقلیده مذهبی بود ی خونه بزرگم داشت بعد مامانم اونو برده واس خواستگاری خونه خواهربزرگم چرا 

چون خونه اون بهتر از خونه ماست بااینک دامادمون وضع مالیش ضعیفه ولی خونشون شیک مدروز درست کرده

ی خولستگار دیگمم اینجوری کرد اون تا فهمید خ ناراحت شد کلا رفت 

2706