2737
2734

سلام بچه ها. من 17 سالمه ولی کلا نمیتونم با همسن و سالام ارتباط بگیرم و مثلا وقتی تو جمعشون هستم حس میکنم ازشون کمترم. عزت نفسم بالاهه. خودمو خیلی دوست دارم ولی خب این احساس کمتر بودنه هست. مثلا حس میکنم کسی منو تحویل نمیگیره. کلا از بچگی هیچ دوستی ندارم و تو جمعا کسی با من گرم نمیگیره.  درواقع حس میکنم تو جمع همسنام زیاد محبوب نیستم.

بنظرتون چیکار کنم دوستان که اوضاع بهتر بشه؟ یا کلا چیکار کنم بتونم دوست همسن خودم داشته باشم؟

تابستون حتما کلاس ورزش ثبت نام کن. خصوصا رزمی

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه تو جمع محبوب باشی یا نه فقط به این مربوطه که طرز حرف زدنت و شوخ بودنت چطوریه 

من خیلی جدیم 

همیشه هم تو رابطه با همسن و سالام ب مشکل خوردم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2731
اینکه تو جمع محبوب باشی یا نه فقط به این مربوطه که طرز حرف زدنت و شوخ بودنت چطوریه 

میشه یکم برام توضیح بدی؟

من اوایل اصلا نمیتونستم تو جمع همسنام حتی وارد بشم چه برسه به حرف زدن. ولی الان که میرم تو جمعشون یکم حرف میزنم کسی توجه نمیکنه یا نمیخنده. کلا جدی نمیگیرن. یکم راجبش توضیح میدی عزیزم؟

2740
ممنون ولی چرا؟

به شدت اعتماد به نفس رو میبره بالا

خصوصا اگر رزمی رو ادامه بدی، ارتقای کمربند بگیری، مسابقه شرکت کنی و مدال بگیری.

امتحان کن

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2706