2737
2734
عنوان

کثیفی خوابگاه

545 بازدید | 32 پست

از وقتی اومدم خوابگاه فهمیدم چقدر تمیز کار میکنم اینجا اینا اصلا تمیزی و پاکی و نجاست و اصول کار رو نمیفهمن فقط به خودشون میمالن و لباس خوب میپوشن و عطر و اسپری میزنن و.. از در اتاق وارد میشن پاشون بو لاشه مرده میدن نمیرن پاهای بو گند پر عرق شون رو بشورن یا بوی گند عرق با وجود حمام اونم چه حمامی که اصلا نگم براتون .. 

دور برشون کثافت میباره ولی هی به خودشون میمالن میرن بیرون 

خب لامصب تو که اینقدر به خودت میمالی دور و برتم جمع کن

رو کف ظرف ها کنار سینک سیب زمینی خورد میکنه بعد همون بشقاب رو بلند میکنه میندازه تو تابه کف هاشم میچکه تو تابه اع اع 

دستمال هایی که خودشون رو خشک میکنن میندازن رو زمین نواربهداشتی ها باز 🤕🤦🏻‍♀️🤮

تربیت و فرهنگ ندارن اینا 

میرم دستشویی بو گند ادرا خب یه اب نمیگیرن دور و بر ادرار شون که بوش بره تمیز شه چیکار میکنن اینا اخه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم از نظر بهداشتی اذیت بودم تو خوابگاه

رو موکت پر موووو

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

واس ی خانم واقعا زشته این کارا . تو سعی کن رعایت کنی مخصوصا دسشویی میری اول اب بگیر بعد بشین اگه میتونی الکل اسپری کن ب سنگ بعد بشین الان دوره ای شده آدم از زگیل و اینا در امان نیست

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2740
ایییی  از همین خوابگاه میترسم  من یکم بینظم هستم ولی کثیف نیستم اینا خیلی کثیفن

بابا منم  ده سال قبل خابگاه بودم واقعا تمیز بود سه چهارتا خابگا عوض کردم همه تمیز بودن .

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2706