2733
2734
عنوان

جواب این پسره خسیس رو چی بدم 😑

349 بازدید | 34 پست

تازه آشناشدیم . دیشب گف میای بریم یه دوری بزنیم تو بارون میچسبه . گفتم آره الان قلیون میچسبه . گف منکه نمیکشم . منم حرفی نزدم . باز الان پیام داده میای بریم بیرون . گفتم کجا . گف قلیون دوستمو بردارم اگ میکشی ! حالا فکر بدم نکنم مبگه بریم بیرون شهر بکشیم . نگف بیا بریم یه کافه ای چیزی الان چی جوابشو بدم😐 بقول خودش پیر پسر شده . ولی بنظرم بخاطر خسیس بازیش تنهاس. 

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو ممنون من دیشب کشیدم بسته. 

خواستی بریم کافه چیزی بخوریم حرف بزنیم 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
2740
بنظرم این بار نرو،بار بعد اگه به صرف چیزی دعوتت کرد برو

رفتن که نه چون خودم توراهم دارم میرم جایی .. خب جواب اینکه گفته قلیون بردارم چی بگم ؟

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

با ادم خسیس تورابطه نرووو

از وقتی دیدم   بخاطر قلیون کشیدن   یه خانم،نوزاد و   پسر ۲سالش   بستری شدن،،از خانم   های   قلیونی خوشم نمیاد. نکش،بی کلاسیه

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2706