2737
2739
عنوان

همسرتون با مادر و پدرتون چجوریه؟

225 بازدید | 19 پست

دختر دوست مادرم مثل من تازه عقد کرده. دوست مامانم تازه شوهرش فوت کرده و یه پسر داره که ازدواج کرده و همین دخترش رو داره که تازه عقد کرده. دامادش یک روز در میون میاد خونشون و اون روزایی که اونجاست، وعده های غذایی هم هست. دوست مامانم میگه دامادم منو مامان جان صدا میکنه. میگه وقتی غذا تموم میشه، میره جلوی ظرفشویی با دخترم کلی میگن و میخندن و ظرفها رو میشورن. میگه مثلا چند روز پیش یه مهمونی رفته بودن و هیچکس بلند نشده بوده کمک بده. دوست مامانم و دخترش بلند شدن که کمک بدن و میگفت دامادشون هم پا به پاشون کمک کرده. 

نامزد من اینطوری نیست. خانواده نامزدم شهر دیگه هستن و نامزدم بخاطر کارش اینجا تنها توی یه خونه زندگی میکنه و در واقع یه خونه توی شهر ما داره. از وقتی عقد کردیم به مامانم میگه حاج خانم و وقتی ام میاد خونمون با تعارف میاد. مثلا مامانم بهش میگه فردا شب شام بیا و اون میاد. دو ساعت میمونه و میره. اصلا تا حالا نشده بیاد و طولانی بمونه یا اینجا بخوابه. حالا چون خانواده ی خودش شهر دیگه هستن، وقتی تعطیلی چیزی میریم اونجا، چون شهر دیگه ست مجبوریم ۲ روز یا بیشتر اونجا باشیم. وقتی میریم اونجا من خیلی معذبم. حتی واسه یه دستشویی رفتن ساده. خب خیلی فرق داره خونه خودت باشی یا جای دیگه. به نامزدم که میگم چطور تو وقتی میای خونمون زود میری و من وقتی میام توقع داری ۳ روز راحت باشم اونجا؟ اون میگه تو فرق داری. تو عروسی و من دامادم. من راحت نیستم چون خواهرت هست. حالا خواهرم چند سالشه؟ ۲۰ سالش‌. وقتی هم میاد اینطوری نیست که بخواد در ظرف شستن و کار کردن کمک بده. نهایت دو تا چیزای سفره رو میبره توی اشپزخونه. همسر شما چجوریه؟ پیکار باید بکنم درباره مواردی که دربارشون حرف زدم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدایی از حق نگذریم عالیه

حتی خونه اقوام میریم از من گرمتر برخورد میکنه

خونه مامانم کمک میکنه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

همسر من با مامان و بابام بر علیه منه😐مامانم میگهشوهرتو از خودت بیشتر دوست دارم🤦🤣🤣🤣🤣

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2738
کاش دغدغم الان همچین چیزی بود:)

این حرف یعنی چی واقعا؟ هر کسی توی هر برهه زمانی از زندگیش و با توجه به شرایطش یه سری دغدغه ها رو داره. چیزی نگین سنگین تر هستین.

بنظرم شوهرتون نرماله و درستم میگه

شخصیت شوهرتون و شوهردوستتون متفاوته

و مقایسه کردن درس نیس

دختری که سختی براش معنا نداره ب رویاهاش نه نمیگه....(اینجانب تعهد به خدای رنگین کمان دارد) #کیان_پیرفلک♡#توماج_صالحی

مقایسه نفرمایید 

روحیات هر فردی با فرد دیگه به شددتتت متفاوته 

شما نباید مقایسه کنی 

باید هر فرد رو همونجوری که هست بپذیری و دوست داشته باشی 

یعنی چه چکار کنم

پشم تنت چه نرمه    دیشدارادان    
2706