2737
2734
عنوان

بهش الان بگم یا بعد کنکورش

218 بازدید | 16 پست

من با ی پسر به مدت حدود ۴ ماهه چت میکنیم 

خیلی هم نیست چتمون ، بیشتر هم درسی بوده چون از طریق چنل درسی آشنا شدیم 

عید هم بهم تبریک گفت ، ی مدت تقریبا هرشب صحبت میکردیم ولی خیلی کمتر شده جدیدا 

هدفش کنکور اردیبهشت بود ،من هدفم تیر هست 

براش آرزوی موفقیت کنم یا کوچیک میشم با این کار ؟ 

یا مثلا بعد کنکور بگم چطور بود؟ 

اینم بگم که تقریبا ازش خوشم‌میاد و اگه پیشنهاد بده اوکی میشم باهاش ‌...

حالا غالبا گفتن بگو ، بعد کنکور بخوام بگم میگم فضولی طوره ، نمیدونم واقعا راهنمایی کنیننن 

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

ارزو موفقیت کن

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله الان بگی بهتره

ممنون 

بگم موفق باشی و اینا اوکیه پس‌؟

کوچیک ک نمیشم (

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
سلام عزیزمم بنظرم قبل کنکور ارزوی موفقیت خیلی بهتره تا بعدش بپرسی چطور بود

سلام قشنگمممم چطوری ؟

بگم ک کوچیک نمیشم ؟

2740
ایرادی نداره که آرزوی موفقیت کنید یا از کنکورش بپرسید وقتی کلا تو حوزه درسی صحبت میکردید

کوچیک ک نمیشم؟ بنظرتون 

بعد قبلش بگم بهتره تا بعدش نه ؟ چون بعدش حالت فضولی میگیره

قبلش خیلی بهتره

عاشق امضات شدم 😂😂😂

سلام قشنگمممم چطوری ؟ بگم ک کوچیک نمیشم ؟

ن فداتشمم اتفاقا خیلیم مودبانس

ولی اگ بعدش خدایی نکرده خراب کرده باشه شما بپرسی ممکنه ناراحت شه

اگ خودتم امسال کنکوری هسی موفق باشی حسابیی😍👌

مبتلا به کرم درون بی قرار...😂😁  
ن فداتشمم اتفاقا خیلیم مودبانس ولی اگ بعدش خدایی نکرده خراب کرده باشه شما بپرسی ممکنه ناراحت شه اگ ...

مرررسی قشنگممم

2706