2733
2739
عنوان

شیرازیا بیاین

332 بازدید | 41 پست

سلام خانما شیراز خوبه برای زندگی؟محله معالی آباد چطور جاییه مردمشون اخلاقشون خوبه؟ و اینکه زبونشون چیه

یک ماه دیگه عروسیمه مجبوریم بخاطر کار شوهرم بریم اونجا چطور محله ایه؟

لطفا لایک نکنید دیدگاهمو نپسندید لایک نکنید ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حوصلم نمیشه زیاد توضیح بدم فقط بدون خوبه 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2728

آره شیراز عاااالیه 

زبانشون فارسیه دیگه 😁😁😁

معالی آباد هم یکی از مناطق شلوووغ گرووون و خوب شیراز هست 

خوش آب و هوا هست ولی خب خیلی جای شلوغیه بخاطر مرکز خریدای خیلی زیاد 

2740
خونه سازمانی میدن؟ 

ناهارم میدن؟🤣🤣🤣(شوخی بودا ناراحت نشی)

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

آره یه خرده مجتمع های معالی اباد شلوغه ولی کلا جای خوبی محسوب میشه زبونمون فارسی کلا ما شیرازیا فارسیم البته لر و ترکای اطراف شیراز زیاد مهاجرت کردن به شیراز از این بابت ممکنه شاهد گویش ترکی و لری هم باشی

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2706