2737
2739

از اولین روز پریود قبل تا پریود جدید باید بین ۲۱ تا ۳۸ روز باشه

کمتر و بیشترش غیر طبیعیه

خونریزی هم باید بین ۳ تا ۷(نهایت ۱۰) روز باشه بیشتر و کمتر غیرطبیعیه

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۸ روز یه بار.

از ۲۱ تا ۳۵ روز طبیعیه.

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌼در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌼
2728

از ۲۱تا ۳۵عادیه 

من بین ۲۴تا ۲۹روز 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
از اولین روز پریود قبل تا پریود جدید باید بین ۲۱ تا ۳۸ روز باشه کمتر و بیشترش غیر طبیعیه خونریزی ه ...

م تا سه روز خونریزی دارم روز چهارم لکه است دیگه تمومه طبیعیه؟

دقیق ۲۳ روز

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2738
2706