2737
2734

یعنی دیگه خونه خودشون نیستن دیگه تخت و اتاق خود ادم نیست دبگه غدا جلوت نمیزارن بردارن🥹🥹🥹دیگه بچه نیستی

البتع شاید این که ادم با عشقش باشه خوب باشه ها اما من چون عشقی ندارم ازدواج از نظرم وحشتناکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از ازدواجم راضیم بدنیست یگذره بعد عمری خدابهم یه دختر داده برام دعاکنید سلامت دنیا بیاد خیلی بدحاملم تو حاملگی

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه

انقدر زندگیت هدفمند و قشنگ میشه انقدر متنوع میشه سرت گرم زندگی جدیدت میشه که دوتا تیکه چوب و چاردیواری اتاقت و... برات اصلا مهم نیستن

من ازدواج اینطوری بود برام

اللهم عجل لولیک الفرج❤️
2740
چه عجیب که کامنتا حس خوب میدن داخل این تاپیک  و پر از حس غم و بد گویی از ازدواج نیستن 🌹

عزیزم تو نی نی سایت اگه کسی بگه حالم با شوهرم خوبه یا میگن نگو چشمت میزنن یا میگن خوشبختیتو جار نزن یکی آه میکشه یا میگن اومدی پز بدی بالاخره یه جوری انرژی منفی میفرستن برای همین خوشبختا چیزی نمیگن و سایت فقط شده محل دردودل اونایی که مشکل دارن

اللهم عجل لولیک الفرج❤️

اتاق خودت تخت خودت؟!!

لامصب کل اون خونه بعد از ازدواج واسه توعه😂😂

ببین وقتی ازدواج میکنی هیچ جا،تاکید میکنم هیچ جا به اندازه ی خونه ی خودت برات آرامش و راحتی نداره حتی خونه ی پدرت

2706