2737
2734
عنوان

یه لحظه

42 بازدید | 11 پست

بچه ها میگن خرابا شانس دارن واقعا دارن من هرجا رفتم واسه کار چون دختر سروساده ای هستم ارومم ازم سو استفاده شد و نگهم نداشتن 

دارم کم کم افسرده میشم 💔

هدف مشخص دارم ولی باید کار کنم 

کاش یکم لاس میزدم یا فیس خرابارو داشتم 😢

من یجا سر کار بودم  ارایش نمیکردم صاحب کارم به همکار م که پسر بود گفته بود بهش بگو یکم ارایش کنه برای محیط کار بهتره 

خاااااک توسرش واقعا منم انقدر خجالت کشیدم ودیگه استعفا دادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یجا سر کار بودم  ارایش نمیکردم صاحب کارم به همکار م که پسر بود گفته بود بهش بگو یکم ارایش کن ...

نمیدونم واقعا چیکار کنم منو ب عنوان یه کارگر حتی قبول کنن

ولی من هدفم چیز دیگس صبوری میخاد 

2731
نمیدونم واقعا چیکار کنم منو ب عنوان یه کارگر حتی قبول کنن ولی من هدفم چیز دیگس صبوری میخاد 

عزیزم جامعه خرابه خرااااااب تو این جامعه جایی واسه ادمای صاف و پاک نیست. باید بیحجاب باشی و صدقلم ارایش کنی و لاس بزنی تا تو اجتماع تحویلت بگیرن ، زن واقعا بی ارزش شده خیلیم بی ارزش شده 

عزیزم جامعه خرابه خرااااااب تو این جامعه جایی واسه ادمای صاف و پاک نیست. باید بیحجاب باشی و صدقلم ار ...

اینو قبول کردم ولی مرگ آخرین تصمیمه برام چون خستم انقدر رفتم نشده 

هر جا دیدی خسته شدی کلن میگم اینو به خودت بگو یک ساعت دیگه صبر میکنم یا فردا ببینم حالم دوباره همونطوره یا یک هفته دیگه یا یک ماه دیگه مطمئن باش حالت بهتر از دیروزت میشه بعضی از ناراحتی ها و افسردگی هامون  مختص به همون روزه شاید فردای اون روز کلن شرایط عوض بشه 

2740

خود من همینطورم تا به بنبست میرسم میگم فقط مرگ راه کاره اما نیست فردا کلن انگار موضوع قبلیو فراموش کردم 

اینو بدون و انجام بده هیچوقت جا نزن بهترین موفقیت ها زمانی بدست میاد که میگی دیگه واقعا نمیتونم اما باز با هم جسم نیمه جون بلند میشی و به سختی ادامه میدی اونجا همون پله بعدی ترقی هست