2737
2734
عنوان

حس ششم واقعیه؟

29 بازدید | 6 پست

کسی بوده براتون درست بگه؟

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

دختر زود رنج مغرور شوخ طبع شکمو رنگ های گرم رو دوس داری یه سفر یا یه اتفاق خاص دوس داری تو زندگیت بیفته درسته؟😉

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر زود رنج مغرور شوخ طبع شکمو رنگ های گرم رو دوس داری یه سفر یا یه اتفاق خاص دوس داری تو زندگیت بی ...

آره درسته

تو حس ششمی؟

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2731
نه

پس از کجا گفتی؟