2737
2734

میبینه تنهام میگه با خانواده من خوب نیستی

ولی اونا از اول با من سرد بودن

من هر کاری میکنم اونا همچنان بی توجهن به من

بخاطر همین جلو شوهرم میگم راضیم از تنهایی ولی واقعا تنهام

تک دخترم هستم

دوستی هم ندارم

اقوام خودمم سردن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
برو باشگاهی جایی که دوست پیدا کنی اونجا

دو ماه رفتم اونجاهم دوست پیدا نشد

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید آدم به جوشی نیستی  من خودم این مدلی ام

اره خب درونگرا هستم

از دوستا قدیمی هم دورم

اینجوری نیس ک کلا با کسی نجوشم

الان ۱۵ ساله با دوست صمیمیم دوستم ولی دوریم از هم

2738
حتما یک هنر را شروع کن و بعد هم ادامه بده مثل خیاطی یاهرچی علاقه داری

اینکارو انجام دادم

بازم چیزی حل نشد

فقط وقتم پر شد

مژه کارم

اره خب درونگرا هستم از دوستا قدیمی هم دورم اینجوری نیس ک کلا با کسی نجوشم الان ۱۵ ساله با دوست صم ...

خب منم روابطم طولانی ولی الان یک سال کلاس میرم فقط با مربی سلام و تعارف دارم همین در صورتی که بقیه شون با هم کوه و تفریح میرن 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
چرا نمیایی تو تیم ما طب سنتی یاد بگیری در روز دوتا سه ساعت کلاس داریم اونم آنلاین اصلا نمی‌خواد بری ...

عزیزم بی هدف نیستم

ولی دوست ندارم همش تایمم برا کار بره

دوست دارم ی جاهایی رو دخترونه برم

خب منم روابطم طولانی ولی الان یک سال کلاس میرم فقط با مربی سلام و تعارف دارم همین در صورتی که بقیه ش ...

اره منم همینم

عزیزم بی هدف نیستم ولی دوست ندارم همش تایمم برا کار بره دوست دارم ی جاهایی رو دخترونه برم

منم مثل شما بودم خوب الان وقتم پره سرگرم میشم خیلی چیزا یاد گرفتم بدن خودم رو میشناسم نیاز ب دکتر ندارم شش ماه قبل از اینکه ب بیماری مبتلا بشم خودم میفهمم 

اینم ی پیشنهاد بود گلم حالا هرجور راحتی