2733
2739
عنوان

وای خیلی حسودم

280 بازدید | 23 پست

خیلی عذابم میده این خصوصیتم 

از داشته های دیگرون ناراحت میشم 

پیشرفت یکیو میبینم افتضاح بد میشه حالم یکی یه چیزی میخره می‌ترکم 

واقعا من چرا اینجوری شدم قبلا خیلی خوب بودم چیکار کنم توروخدا کمک از خودم حالم بهم میخوره

مثلا یه انتخابی میکنم مثلا میگم من دوستدارم خانه دار بشم تا میبینم یکی شاغل شده حسودی میکنم ولی دوس ندارم خودم شاغل بشما

و ......اینجوری چه خاکی بریزم سرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با خودت و خواسته هات صادق نیستی چون 

مثلا من دوس ندارم شاغل باشم واقعا چندین بار رفتم سر کار افسردگی‌میگیرفتم واقعا دوست ندارم ولی یکیم میبینم شاغله یه جوری میشم 

واقعا اینجور چندش نبودم الان اینجوری شدم

2731
2740

۱۵۰ هزار تومان ک..د تخفیف اسنپ فود کسی خواست بیاد بگیره من استفاده نمی‌کنم

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
مثلا من دوس ندارم شاغل باشم واقعا چندین بار رفتم سر کار افسردگی‌میگیرفتم واقعا دوست ندارم ولی یکیم م ...

پس درواقع از خوشحالی طرف ناراحت میشی و ربطی به اولبت خوذت نداره ...این خیلی سخته 

ببین نمیشه اسمشو حسادت گذاشت شاید تو آدمی هستی ک دوس داری یچیزی رو به دست بیاری اراده شو نداری 

من خودم همچین آدمی هستم ولی وقتی قشنگ تحلیل میکنم زندگیمو متوجه میشم آثار کم شانسی و بی عقلی توش بوده 

ببین نمیشه اسمشو حسادت گذاشت شاید تو آدمی هستی ک دوس داری یچیزی رو به دست بیاری اراده شو نداری  ...

چیکارا کردی مثلا خوب شدی آفرین اراده ندارم برا بعضی چیزا امکان ندارم

2706