2737
2734

بیاد جلوی عشقتون کلی از زیبایی و شخصیتتون تعریف کنه 

چ حالی شدین ؟

چ تاثیری داشت رو رفتار عشقتون 

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚

برا شوهر من خواستگار پیدا شد🤣

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه روز خونه پدر شوهر بودیم یکی از فامیل های دورشون آمد اونجا به مادرشوهرم گفت پسر مجردم داری مادر شوهرم گفت آره یکیشون مجرده ایشونم فکر کرد شوهر من میگه شروع کرد گفت یه نوه دارم قد بلند ابرو مشکی چشم سبز و فلان و بهمان بیا بدم بهت شوهرمم 😏منم باردار بودم یهو گفتم حاج خانم اون زن بدی من چیکار کنم گفت تو کی هستی گفتم زنش دا

مادر شوهر خندید پدر شوهر خندید نگم دیگه گفتن اینیکی مجرده تا اونیکی برادر دید  گفت ن بابا شوخی کردم 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2740
یه روز خونه پدر شوهر بودیم یکی از فامیل های دورشون آمد اونجا به مادرشوهرم گفت پسر مجردم داری مادر شو ...

چه موقعیتی😂😂😂😂

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
من همسرمم پابه پای همونا ازم تعریف میکنه میگه اره والا عزیزه😂😂

👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👍😂😂😂 گلی ب جمالش 😂

چه موقعیتی😂😂😂😂

والا منم بچه اولم حامله شکم گنده زنه هنگید فقط

آره رفتم‌ از یکی سوال بپرسم قبل اینک جواب بده گف چقد نازی شما  خوشحال شدم شوهرمم ک اون موقع دو ...

حسودیش شده 😂🤣

والا منم بچه اولم حامله شکم گنده زنه هنگید فقط

شوهرت چه کیفی کرده😂

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2706