2733
2739
عنوان

این اخلاق ما بده ؟ یا خوب؟

51 بازدید | 10 پست

بچها ما کلا مسافرت که میریم خیلی لارجیم و لاکچری میریم  یعنی از اینایی ایم ک خونه ایی ک میریم خیلی مهم نیست ولی غذا درست نمیکنیم و میریم رستوران  یا چیزی از دلمون بگذره میخریم حالا میخواد هرچی باشه. 

چیزی بخوایم سوار بشیم خسیسی نمیکنیم 

بعد حالا زنعموم اومده میگه  شما خیلی خرج میکنین و سفرو با این خرجای بی نورد به کام همسفراتون زهر میکنین 

زنعموم معتقده ک  باید غذا درست کنی و با کمترین هزیینه بری مسافرت 

حالا شما چ مدلی میرید؟ 

کدوم یکیش بهتره؟

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما چون زیاد مسافرت میریم کم خرج میریم و اینجوری لذت میبریم، و شما اینجوری 

پس هر دومون لذت میبریم هر کی به مدل مسافرت اون یکی توهین کنه به نظرم متاسفانه فرهنگ نداره 

2731
ما که کلا مسافرت نمیریم😂

چرااا سفر خیلی خوبه  اب و هوا عوض میشه واقعا تاثیر داره روی روحیه ادم 

من خودم کل روزای خوبی ک داشتم توی مسافرت هایی بوده ک رفتم

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
چرااا سفر خیلی خوبه  اب و هوا عوض میشه واقعا تاثیر داره روی روحیه ادم  من خودم کل روزای خ ...

بله درسته عزیزم 

ولی یکی از دلایل نرفتن ما هم همین هست که اگر میخوای بهت خوش بگذره باید راحت بری خونه بگیری اونحا 

غذا هم آماده بخری که خیلی در میاد اگر هم بخوای درست کنی همش تو فکر درست غذایی و نمیتونی تفریح کنی و تو چادر هم باشی سخته و هیچی از سفر نمیفهمی

و الان متاسفانه با این خرج های زیاد امکان این جور مسافرت ها برای هر کسی نیست

به نظرم بهترین نوع مسافرت اونیه که آدم با همسفراش کنار بیاد

دقیفا ما با خانواده ی مادریم همه مدلامون نثل همه 

همه ام دله دیوانه ایم میخندیم  میگیم 

ولی با خانواده پدری کنار نمیایم

2740

اگه اوضاع مالیتون بد نیست خیلی هم خوبه اینطوری سفر رفتن. ما غذا درست نمی‌کنیم ولی مرغ میگیریم جوجه درست میکنیم شامم یه چیز ساده مثل تخم مرغ سوسیس یه وقتایی هم میریم رستوران.ولی اینکه بخوایم غذای کامل درست کنیم نه

اگه اوضاع مالیتون بد نیست خیلی هم خوبه اینطوری سفر رفتن. ما غذا درست نمی‌کنیم ولی مرغ میگیریم جوجه د ...

ما هم مثل شماییم  دقیقا