2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کسی بوده بچه یک ماهش حرف بزنه🤔😶

اره بچه من ک ب دنیا اومد گفت سلام مامان☹️🤣

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕

یاد برنامه بفرمایید شام افتادم زنه گفت من خاطرات دوماهگیم یادمه🤣🤣

بدبخ سوژه شده بود

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

هر وقت این تاپیکا رو میبینم دلم میگیره 

پسرم دو سال و نیمشه حرف نمیزنه دکترم بردم گفت تا سه سالگی صبر کن 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
2740

بچه من سه ماهگی کلمه گریه رومیگفت البته فکرکنم به گوش مااینطور میرسید و اون فقط اوا شو تکرار میکرد

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰

استارتر عزیز

در دنیای واقعی شاید یک در میلیارد باشه 

اما تو نی نی سایت فرااااوان میبینی 

تازه من یه مورد یادمه میگفت بچه م اسم داداششو تو سه ماهگی گفت 😑😑😑😑 و اصرار هم داشت که جمله گفت ، یعنی مثلا گفت فلانی بیا 🥴🥴

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
امضات دعا کردم 💞💞🥺

فداتشم💔

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
یاد برنامه بفرمایید شام افتادم زنه گفت من خاطرات دوماهگیم یادمه🤣🤣 بدبخ سوژه شده بود

ولی این واقعیه

من بعضی موقع ی چیزایی یادمه که برای بقیع تعریف میکنم میگن از کجا یادته تو اونموقع حتی حرف نمیزدی راه نمیرفتی 😐حالا اون زنه نمی‌دونم ولی من بعضی چیزا تو حافظم مونده

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2706