2733
2734
عنوان

آقایون داداشا تشریف بیارین 👨‍🦯

274 بازدید | 42 پست

من با ی پسر به مدت حدود ۴ ماهه چت میکنیم 

خیلی هم نیست چتمون ، بیشتر هم درسی بوده چون از طریق چنل درسی آشنا شدیم 

عید هم بهم تبریک گفت ، ی مدت تقریبا هرشب صحبت میکردیم ولی خیلی کمتر شده جدیدا 

هدفش کنکور اردیبهشت بود ،من هدفم تیر هست 

براش آرزوی موفقیت کنم یا کوچیک میشم با این کار ؟ 

یا مثلا بعد کنکور بگم چطور بود؟ 

اینم بگم که تقریبا ازش خوشم‌میاد و اگه پیشنهاد بده اوکی میشم باهاش ‌...

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رابطه مجازی بدرد نمیخوره ...

اگه بخایم رابطه ای رو شروع کنیم قطعا مجازی نیست چون فاصله مکانی نداریم 

میشا بگین بنظرتون اینکه بگم موفق باشی خودمو کوچیک میکنم یا نه ؟

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
2731
منکه خانمم ولی اومدم😐

میشه نظر بدین 

خودمو کوچیک میکنم؟

درود،

به طور طبیعی این حرفا چیز بدی نیست که اتفاقا باعث ایجاد صمیمیت میکنه...

اگه باهاش همکلام شدین و اونم تبریک گفته شماهم اینکارو کنید...اگه میدونید آدمی نیست خودشو بگیره البته...

کلا این حرف مشکلی نداره در کل...

من یه رفیق دختر داشتم یکی دوماه باهاش دوست بودم...

این حرفا که هیچ...از فامیل و خانواده هامونم بهم میگفتیم

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
اگه بخایم رابطه ای رو شروع کنیم قطعا مجازی نیست چون فاصله مکانی نداریم  میشا بگین بنظرتون اینک ...

ب نظرم من بله حالا هر شخص میزان غرورش متفاوت 

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
2738
میشه نظر بدین  خودمو کوچیک میکنم؟

نه کوچیک نمیشی چه رابطتت عاشقانه باشه چه معلومی فرقی نمیکنه بگی هم بهتره

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
رابطه مجازی بدرد نمیخوره ...

میشه خواهش کنم طرف رو نا امید نکنید؟؟

یک تحقیقی کنید 23 درصد قرار های مجازی به ازدواج ختم شده!!!

خود من با طرفم مجازی دوست بودم و حضوری شد...هفته پیش هم توی تهران که مسافرت کرده بودم...رفیق البته همجنسمو...که 10 سال باهاش مجازی دوست بودم بالاخره حضوری دیدم...

توی عصر فعلی دنیای مجازی از دنیای واقعی بعضی وقتا به ما نزدیک تره و آدم های مجازی بعضی وقتا از آدمای واقعی..واقعی ترن   

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
درود، به طور طبیعی این حرفا چیز بدی نیست که اتفاقا باعث ایجاد صمیمیت میکنه... اگه باهاش همکلام شدی ...

ببخشید میشه بپرسم چیشد که رابطمون با رفیقتون خراب شد ؟

ندیدم تاحالا خودشو بگیره ، فقط حس میکنم یکم خجالتیه

میشه خواهش کنم طرف رو نا امید نکنید؟؟ یک تحقیقی کنید 23 درصد قرار های مجازی به ازدواج ختم شده!!! خ ...

این آمارو دقیقا از کجا آوردید! ؟

بعد خیلی ها شکست خوردن تو این فضا ک همش دروغ

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
ب نظرم من بله حالا هر شخص میزان غرورش متفاوت 

ممنون از راهنماییتون 

ببخشید میشه بپرسم چیشد که رابطمون با رفیقتون خراب شد ؟ ندیدم تاحالا خودشو بگیره ، فقط حس میکنم یکم ...

نه پس مشکلی نیست...اون رفیق دختری که گفتم خراب نشد...

ولی دوست دختر مجازیم که حضوریم شد مدتی...سر یک حرف کوچیک و افکار نپخته اش من بهم زدم...هرچند بعدا بعد گذشت چند روز بهش پیام دادم ولی وقتی دیدم کلا سر غرور و بچگیش هست کلا بیخیالش شدم....با اینکه بعدا بارها حس کردم پشیمون شده ولی برنگشتم چون حس کردم اون بدرد من نمیخوره و اگه من کنارش باشم فقط ناراحتی و مشکلاتمون بیشتر میشه...ولی هنوز تا هنوزه گاهی بهش فکر میکنم و دوسش دارم

2706