2737
2734

بچها دوس پسرم براش کلیپ عاشقانه اینا میفرسم تو اینستا نمیبینه ولی  خودش میفرسه یبارم پاک کردم بهشم گفتم دگ نمیفرسم گف ن ببخشید حواسم نبود ندیدم بفرس بازم ندید منم پاک کردم خیلی بدم میاد از این کارش...بعدشم میدونه دختر نمیخوام تو پیجش داشته باشه باز فالو کرده دوسه تا حالا اگ من یکاری کنم (ک مثل کارای خودش نیس)نمیدونی چیکار میکنه.......بچم نیس بگم سنش کمه ۲۷

به کسی تکیه نمیکرد از زیر آوار ماندن دوباره هراس داشت⛓

عادت کردین به دوست پسر بگین نامزد یا برای دلخوشی میگین؟😂

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مشکل اینه ک چرا باید برات مهم باشع ؟چرا باید همون بار اول دیدی ک نگاه نمیکنه دوباره بفرستی پسرا مثل ما نیستن فقط ما دیوونه ایم یه کلیپ بفرسته هزار بار نگا میکنیم ذوق میکنیم 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
عادت کردین به دوست پسر بگین نامزد یا برای دلخوشی میگین؟😂

عزیزم فک کنم قانون اینجارو نمیدونی برای اینکه عنوان تاپیک دوس پسر ممنوعه باید بگیم نامزد

به کسی تکیه نمیکرد از زیر آوار ماندن دوباره هراس داشت⛓
2740
نی نی یار تاپیکو میترکونه. دوست پسر ممنوعه.

من ک زیاد دیدم

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
نه عزیزم نی‌نی یار گیر میده به دوست پسر تاپیکو حذف میکنه

خیلی دیدم

2706