2733
2739
عنوان

عروسی یا خونه و مستقل بودن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 54 پست

دو‌سال گذشته ؟؟؟؟؟ الان داری به چیا فکر‌میکنی 

به جای گذشته فکر‌حال باش که چهطور پیشرفت کنید و پول دربیارید مردم نمیگن والا چه عروسی مردم وضعیت زندگیت و خونه و ماشین و درامدت و میبینن عروسی هم میگرفتی هیچ کس الان یادش نمیموند شام چی خورده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم هر کس هر جور دوست داره باید زندگی کنه درسته کار شما عاقلانه بود ولی ایشونم اینجور دوست داشته

اخه خودش نخواست فقط میگفت چشم فامیل رو درارم الانم حتی نمیتونه جهاز بخره کار هروزش شده گریه همش خونه پدرشه میگه تحمل مادرشوهرمو ندارم 

بهترین کار و کردی، این دوره اگه بزرگترین عروسی دنیا رو بگیری باز یه حرف توشه، شما بهترین کار و کردی جشن عروسی گرفتی و ب دلت نموند ک سالها بعد حسرت بخوری الانم سر خونه زندگیتی ، اما اونی ک برای چشم هم چشمی جشن بزرگ میگیره تا جوون داره باید کار کنه قسط بده،بعد اون شاید بتونه برای خونه یه فکری کنه، کاش همه عقل شما و داشته باشن، خوشبخت ترین بشی زیبا

خدایا شکرت♥️

هزار در صد مستقل بودن ، مردم همیشه حرف میزنه ، تو کاخ با بهترین تشریفات ، ده نوع غذا بدی پشتت حرف ، عروسی ساده یک نوع غذا بدی باز پشت ت ، حرف، 

مگه دور از جون مغز🐎 خوردی خودت بندازی تو خرج که مردم بگن چه عروسی گرفته ، صد سال سیاه نگن، 

این مردم همونایی ن که بعد مرگ مون میخان حمله کنند تالار نهار بخورند، سر دوغ و نوشابه بحث کنند، ارزش ندارند،

2740

سلام عزیزم اهمیت نده به حرف دیگران هر کسی یه چیزی براش مهمه با یه چیزی حالش خوبه بقیه و نظراتشون اصلا اهمیت ندارند، حالا شاید اون بنده خدام برای دل خودش عروس مجلل گرفته نه نشون داده به مردم، بعد ثروت بعد عروسیم مشخصه هست از طرز زندگیشون، من خودم عروسی برام خیلی مهم بود و تمام سرمایمون خرج عروسی شد بعدش یه مدت کمک شوهرم کردم تا زندگیمون جون گرفت، و برعکس اقوام شما همه میگفتن که چی اینهمه خرج کردن اما اصلا برام مهم نبود شمام براتون مهم نباشه آدما همیشه یه حرفی برای زدن دارند

دمت گرم کارت عالی بود  کارش اشتبله بود تمام سرمایشو داد تا مردم حرف نزنن؟؟؟اتفاقا پشت اون ب ...

دقیقا خودش میگه خیلی اذیتم اما نمیتونم به روم بیارم اوایل حتی خودشموبهم متلک انداخت هروز گریه میکردم اما الان میاد درد و دل پیشم میگه حتی نمیتونم یه بشقاب بردارم میوه بخورم هروز مهمون دارم نمیتونموچیزی بخرم تو یه اتاق کوچیکم اوناهم هروز مهمون دارن وقتیم میام خونه پدرم کلی متلک میشنوم

سلام عزیزم اهمیت نده به حرف دیگران هر کسی یه چیزی براش مهمه با یه چیزی حالش خوبه بقیه و نظراتشون اصل ...

میدونم گلم اخه خودش پیشم درد و دل کرد گفت بخدا نابودم اخر سرم همون مردم بهم حرف زدن که بدبخت عروسی نمیگرفتی خونه میگرفتی میگه کاش فقط یه لونه داشتم شب سرمو راحت میزاشتم من دیگه نگفتم مردم چ پدری از من دراوردن

هزار در صد مستقل بودن ، مردم همیشه حرف میزنه ، تو کاخ با بهترین تشریفات ، ده نوع غذا بدی پشتت حرف ، ...

اتفاقا خودش گفت بهم گفتن همه اخر سر رفتن ضررای که از عروسی کردمیو دراوردن به دروغ گفته بود خونه خریدم الان همونم برملا شد🤦‍♀️همش گفت وسط سال عروسی گرفتیم نمیتونیم بریم تو خونه گفت الان همه ازم میپرسن تیر ماه دیگه میری خونه خودت خیال راحت گفت نمیدونن حتی جهازم ندارم رهن خونه هم ندارم چه برسه به خونه

بهترین کار وکردی  دوروز دیگه از قصه ها و دعواهای مادرشوهرش برات میگه  کلا نزدیکی با مادر ...

اتفاقا میگه شوهرش کارش شیفتیه اون که میره سرکار میاد خونه مادرش میمونه گفت نمیتونم حتی میوه بخورم هرجا برم باهام میان هروز بچه هاش میان مجبورم خدمتکاری کنم 

2706