2733
2734
عنوان

عروسی یا خونه و مستقل بودن؟

429 بازدید | 54 پست

خانما شما ترجیح میدین عروسی بزرگ بگیرین اونم با کلی وام و قرض که مردم بگن پولدارن فقط بعدشم نتونین مستقل زندگی کنین یا اینکه یه عروسی کم خرج و ساده واسه دل خودتون و بعدش مستقل باشین؟؟

من خیلی ناراحتم کلا عروسی دوست نداشتم واسم حرف مردمم مهم نبود اما شوهرم عاشق عروسی بود بعد کرونا یه عروسی خیلی ساده و خلوت گرفتیم بعدشم رفتیم سر خونه زندگیمون

الان دختر داییم فقط بخاطر مردم بعد دوسال یع عروسی انچنانی گرفت اما پیش مادرشوهرش میمونه مجبور شد بخاطر عروسی کل طلاهاشو بفروشه حالل همه به من میگن اشتباه کردی اصلا قرضمیکردی مهم اینه مردم میگفتن چه عروسی😐😐😐من خیلی از عروسیم راضی بودم همونی بود که میخواستم چون میدونستم واسه فامیلای ما هرکاری کنی بی ارزشع اما اینقددگفتن دیگه دارم دچار وسواس فکری میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عروسی کوچولو  درحد نزدیکا خیلی بیشتر خوش میگذره

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2740

کار درست رو شما انجام دادی و خودت و زندگیتو چندین سال جلو انداختی 

اگر قسط هات عقب بیفته، مردم میان کمکت؟ 

بخدا که این جامعه ایرانی درست نمیشه 

بابا آخه مردم کی هستن مگه که آدم خودش و زندگیش رو نابود کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برنده خودتی

ببین بخدا یجوری میگن که همش حس میکنم چقد بدبختم😐درحالیکه من و شوهرم صفر تا صد عروسی و خونه و جهاز با خودمون بود الانم نی نی دار شدیم حتی سیسمونی از یه نفرم نگرفتیم نمیگم بهترینچیزا رو گرفتیم ولی در حد توان سعی کردیم فقط خودمون باشیم پدر و مادرها هم اگه کمکی کردن فقط هدیه دادن چون ما نخواستیم ولی همه یجوری حرف میزنن😐

عروسی ی شبه مردم میخورن میرن بعد از چند وقت یادشون

میره، کار خوبو شما کردی مگه میشه با مادرشوهر تو ی خونه زندگی کرد

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              

نه عزیزم بهترین کار رو شما کردی 

شما برای خودت زندگی میکنی اما دختر داییت برا دیگران 

البته ممکن هم هست واقعا اون عروسی بزرگ و آنچنانی دوست داشته اگه اینطور بوده پس تبعات رو راحت تر تحمل میکنه اما اگه صرفا بخاطر دیگران بوده مطمئن باش تبعاتش خودش رو داغون میکنه 

ضمن اینکه بی پولی و بدهی واقعا روان 

ببین عزیزم بسته به شرایط مالی شما که خب باید یکی رو انتخاب کنی تصمیم خوبی گرفتی 

یه شب یا یه عمر 

یه عمر دیگه غمت نباشه برای حرف مردم کاری نکن من اینقدر عروسی خوب رفتم یادم نمیاد کی با کی بوده کجا بوده چطوری بوده که حرف مردم باد هواست برای خودت زندگی کن اونا که خرج زندگیتو نمیدن

من شوهرم خونه داشت وضعیت مالیشم عالی ولی من جلوشو گرفتم که عروسی ۵۰۰ نفره بگیره بااینکه اول کار سر همین کدورت هم پیش اومد که تک پسر و تک دختر و فامیل نیان پس کی بیاد و از این مزخرفات ...عروسی خوب گرقتیم اما  تعداد خیلی کم ..خیلییم راضیم 

البته ما پول همه چیزو خودمون دادیم اگر خانواده کمک میکنه بحث فرق داره

2706