2733
2739
عنوان

فردا کنکور دارم😬🥺

744 بازدید | 71 پست

امیدوارم بهترین اتفاقا بیوفته برامون🌹💖

دعامون کنید خانما 🥺🙏❣

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
 کنکور زبان ندادی؟ 

ناح

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امسال خیلی کنکور سخت شده احتمال موفقیت کمه

😐🥺🥺میدونم حالا شما امید بدی بهتره ها❣😗

دوقلوهای منم فردا دارن الانم سر جلسه زبان هستند انشالله حضرت ابالفضل کمکتون کنه 

ممنونم💖❣🙏

منم کنکور دارم ایشالله بهترین چیزا برامون رقم بخوره هرکی هر ارزویی داره به دستش بیاره

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
2740
منم کنکور دارم ایشالله بهترین چیزا برامون رقم بخوره هرکی هر ارزویی داره به دستش بیاره

خدا از دهنت بشنوه😍🥰

امسال خیلی کنکور سخت شده احتمال موفقیت کمه

ببخشید ولی این چرت و پرت ها چیه ؟؟؟؟؟ 

سال کنکور‌منم خیلی سخت بود به خاطر همین من خیلییی تراز گرفتم خیلی زیاد 

وقتی نمیدونین جای صحبت کردن ساکت باشید به بقیه استرس ندید 

….Work hard in silence. Let success make the noice
😐🥺🥺میدونم حالا شما امید بدی بهتره ها❣😗

عزیزم خودت رو با این حرف ها ناراحت نکن باورکن باوجود نهایی قبولی اسون تره تا کنکور

به قول یکی از دبیرامون 20 گرفتن نهایی از 100 زدن کنکور اسون تره بخون مطمعن باش موفق میشی برای نهاییی عالی بخون چون معجزه می کنه

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
خدا از دهنت بشنوه😍🥰

ایشالله 

2706