2737
2734

چقد طول کشید تا کنار بیاید؟؟ 

تو زندگی مشترک به مشکل نخوردید؟ 

لطفا تجربه آتون رو بگید 

با دوست پسرم  نمیتونم ازدواج کنم یعنی شرایطمون اوکی نیست از اول رابطمون هم میگفت خانواده ها مون  بهم نمیخورن، تفاوت فرهنگی، مسافت زیاد از هم و... میخوام به خواستگارم اجازه بدم بیان جلو خیلی نگرانم 😓

از طرفیم خیلی نگران حال دوست پسرمم خیلی سخته  عاشق همیمم. 

ولی انگار درسته که میگن همه چیز عشق نیست.... 

ببین عزیزم اگه پسر واقعا بخواد همه ی اینا که گفته بهونه بوده، پسر عاشق خدارو هم راضی می‌کنه شک نکن، پسر برای بدست اوردن یکی ک بخواد کوهم جابجا می‌کنه، بهش گفتی خواستگار داری؟؟

خدایا شکرت♥️

خب الان باکسی نرو تو رابطه و به ازدواج فکر نکن.بزار اونو فراموش کنی بعد

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه واقعا عاشقت باشه مطمئن باشه هر جوری شده میاد و به حرف بقیه توجه نمیکنه من و شوهرم خیییلی زیاد از لحاظ فرهنگ تفاوت داشتیم ولی همه جوره باهم کنار اومدیم اینم بگم اگه عاشق کسی دیگه هستی فعلا ازدواج نکن

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
2731

جواب مثبت دادن به خواستگار در این شرایط غلط

بذار چند سال از جداییتون بگذره از این حس و حال بیایی بیرون بعد

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
ببین عزیزم اگه پسر واقعا بخواد همه ی اینا که گفته بهونه بوده، پسر عاشق خدارو هم راضی می‌کنه شک نکن، ...

آره میدونه خودش خیلیم ناراحته میگه پسره لیاقت تو رو نداره ولی خواستگارم  رو همه تأیید میکنن شغل خوبی داره وضع مالیشم خوبه 

اون میگه مستقل شدی میام جلو یعنی نظرش اینه خانواده ام مخالفت کردن من اجازه ندم کسی دخالت کنه و بدون هیچ مراسم و تشریفاتی بریم سر خونه زندگی 

2740
خب الان باکسی نرو تو رابطه و به ازدواج فکر نکن.بزار اونو فراموش کنی بعد

این خواستگارم دو ساله هي میان ولی من اجازه ندادم پسره بیاد برای آشنایی این سریم جواب رد بدم شاید دیگه نیان 

عشق دوماه خیلی باشه ۶ ماه دووم داره بعدکه پرده عشق کناررفت وباواقعیتاروبه رو شدید عشق یادتون میره ،باعقل ومنطقت ازدواج کن عشق نونواب نمیشه براتون 

اینکه میگن توباخودش ازدواج میکنی نه باخانوادش هم اشتباهه توازدواج هم خانواده مهمه هم پول مهمه اگه خواستگارت اخلاق ورفتاردرستیم داشت وبه دلت نشست فرصتوازدست نده

این نظرمن بود بااحترام 🌹

2706