2733
2739

پانزده ساله ازدواج کردم شوهرم اجازه بیرون برم ندارم حتی برم مدرسه بچم حتی برم دکتر.. 

تو رو خدا چطور راضیش کنم حتی نمیزاره کلاس انلایین بگیرم همش توی خونه حیاط هم ندارم برم تو حیاط هوا بخوره کلم از من یه ادم بی ارزش ساخته براش هم اصلا مهم نیست 😫

از این که میبینم خواهرشوهرای مجردم بیرون میرن شب نیان خونه و من اختیار هیچی ندارم متنفرمم تو رو خدا کمکم کنید خواهرمووو چن ساله ندیدم دلم تنگه براش نمیزاره هیچ کاری کنم چن ساله محتاد شده بدتر شده چطوری برم بیرون چی بگم بهش انگار طلسمم کرده😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

١٥ساااااله اينجوريهعععهه????چقد صبوري

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2740

طلاق بگیر 

اگه شرایطش رو نداری  مشاور خانواده

روانشناس ببرش

بدله، شکاکه

خودش ببخشید هیز نیست اهل زن بازی و اینا باشه؟

آخه اونایی که خودشون اینجورین زنشون رو اینجوری محدود میکنن

تازه معتادم شده؟

دیگه برای چی به پاش موندی؟

خودش آزاده هر کاری دوست داره بکنه ولی شمار و زندانی و محدود کرده 

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید یه مرز باریکى هست بین رُک بودن و بیشعورى...متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔
از ابرو خانوادم میترسم خیلی دلم گرفتس

همین مردها بخاطر اینکه امثال شما زنهارو میشناسن که هی بی دلیل آبرو آبرو میکنید خیالشون راحته هر غلطی دوست دارن میکنن

بخاطر ترس از آبرو .... یه خرف کلیشه ای و تکراری خودتو عذاب نده

با این چیزایی که گفتی شوهر تو رو کاملا شناخته که هیچکاری نمیکنی اونم هرکاری دلش بخواد انجام میده

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید یه مرز باریکى هست بین رُک بودن و بیشعورى...متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔
طلاق بگیر  اگه شرایطش رو نداری  مشاور خانواده روانشناس ببرش بدله، شکاکه خودش ببخشید هی ...

اره شکاکه 

موشتی رفیق هیز دختر باز داره اونا رو میبینه حساس تر میشه

به خاطر بچه هام مجبورم 

مشاوره چن جلسه رفتم میگه مشکل تو بیرون رفتن نیست که عصبی هستی باید بری دارو تجویز کنن برات سر عقل نمیاد😭

2706