2733
2739

فولی بالای 22تا 24باشه اره احتمالش خیلیه

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 

یکروز بعد آزاد شدن تخمک که احتمال. پسر شدن بیشتره

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ت رو خدا آنقدر پسر پسر نکن خدا قهرش میگیره مگه پسر میخاد چه گلی سرت بزنه  بچه اولته بیخیال اقدام کن منکه یه دختر دارم آنقدر نمیگم حتما پسر بشه  میگم هرچی صلاحمه بهم بده شما هم توکل بخدا کن انشالله جنسیت دلخواه بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
فک کردم فقط ۱۲ ساعت بعدشه ک احتمالش هست 

نه عزیز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ت رو خدا آنقدر پسر پسر نکن خدا قهرش میگیره مگه پسر میخاد چه گلی سرت بزنه  بچه اولته بیخیال اقدا ...

اره خب هر چی خدا خاست ولی بعضیا ی جنسیت خاصو بیشنر دوست دارن