2737
2739
عنوان

خیلی براتون متاسفم

245 بازدید | 17 پست

چرا آدم میاد اینجا تاپیک میزنه الکی تعطیلش میکنید مگه عقده ای هستین؟! 

خب کلا بزنید نی نی سایتو تعطیل کنید اگه اینجوریه 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️

چی شده 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلا همه چی را دروغ فرض میکنن و همه را دروغگو

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2740

تقصیر توعه میای اینجا تاپیک میزنی. 

اینجا اسمش نی نی سایته هرچی پیدا میشه جز اطلاعات بارداری و بچه. 

اینجا سوالی بپرسی کسی نمیاد تاپیک اما تاپیکای خیانت تا پنجاه صفحه پیش میره. 

اینجا پر از زنای احمقه که با راهنمایی های داغونشون زندگی طرفو به گند کشیدن

کلا همه چی را دروغ فرض میکنن و همه را دروغگو

چون خودشون دروغگون

یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه وبالای سرش یک یادداشت می گذارم و می روم:"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."
منم الان خواستم تاپیک رفیق پسرو بخونم دیدم تعطیلش کردن😐 مشکلشون چیه

همین من درمورد این موضوع ازتون کمک خاسته بودم ن حرف بی ربطی توش بود ن چیزی زدن تعطیلش کردن 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️

هییی خواهر خیلییی طبیعیه 

واقعا ی سری ها عقده دارن

تا بوده همین بوده

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
2706