2733
2739
عنوان

باو چه غلطی کردم 😐😂🗿💔

1092 بازدید | 91 پست

یه پست گذاشتم تو پر بازدیدا(پیامای اول) یعنی اعلانام رسما پوکید همینجوری هم داره لایک میشع 😐🚶‍♀️ خدایی اون تاپیک رو حتی نخوندم 

گفته بود عکس فلان منم اینو گذاشتم 😂💔

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم توی تاپیکی همینجور شدم خداروشکر ترکید

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌

همینقد بی محتوا سه هزار تا لایک خورد😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2738
😂😂😂اتفاقا منم اون تایپیک دیدم خوب ک لایک نکردم

دمت گرم 

اصن ول نمیکنن😂

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
اتفاقا دیدمش🤣🤣👍

😂🚶‍♀️

کدوم تاپیک برم لایک کنم ؟؟؟

عجبا 😂💔

2706