2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط بلاکش کن

نترس هیچ گوهی نمیخوره

اگه تهدیدشو عملی کنه ک دیگه نمیتونه تهدیدت کنه،پسره ی هوله دست به چیز بلاکش کن فقط

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

داخل عکس قیافتم مشخصه؟ 

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🩷دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم داخل سایت کمکی کنم🩷💫
2740

برو فتا کمکت میکنن امیدوارم از استرس رها بشی ولی واقعا اون لحظه که داری عکس میگیری و میخوای بفرستی چه فکری تو سرته؟میخوای چیو ثابت کنی خواهشا از حال الان درس عبرت بگیر 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
دخترمو جوری تربیت میکنم که به مرد غریبه پیام نده اسی یا دخترای دیگه ته این رابطه ها چی گیرشون میادیه ...

نگو عزیزم توروخدا تو این بحث هایی که پای آبرو درمیانه فاز خوبی و پاکی نگیریم تربیت تو هم که درست باشه شیطان قسم خورده آدمو نابود کنه و همیشه درکمینه، وقتی نمیتونیم کمک کنیم فقط شنونده باشیم و دعا کنیم خدا آبروی هیچ بنده ای رو نبره ایشون که جای خود داره که بچه زیر 18ساله و تو سن حساس بلوغ

خدا خودش میگه اگه شب کسی رو در حال گناه دیدی صبح حق نداری به روش بیاری شاید توبه کرده باشه🙂

نگو عزیزم توروخدا تو این بحث هایی که پای آبرو درمیانه فاز خوبی و پاکی نگیریم تربیت تو هم که درست باش ...

🙂🙂انشالا استرس اسی الکی باشه و پسره نتونه کاری کنه اسی خودش هم باید توبه کنه راستی اینم نمیگن فاز😅

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
دوست عزیز من والا همچین غلطی نمیکنم من به پسر دایی خودمم دست نمیدم چه برسه به اینکه برم عکس نود برا ...

وای خدا به دادت برسه با این زخم زبون زدنات

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت
2706