2737
2739

درود دوستان دانشگاه منابع طبیعی گرگان بهتره یا صنعتی اصفهان؟! 

لطفا اگه نمیدونید، جوابی ندین چون برام نتیجه مهمه

تعداد رای : 5
نظرسنجی
منابع طبیعی گرگان
1
20%
صنعتی اصفهان
4
80%
اطلاعی ندارم
0
0%
الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺

این دو تا دانشگاه اصلا ربطی به هم ندارن ولی از نظر شهر گرگان بهتره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دانشگاه صنعی اصفهان جزو بهترین دانشگاهای صنعنی کشوره

ااخه میگن دانشگاه گرگان برا این رشته دانشگاه مادره

2728
این دو تا دانشگاه اصلا ربطی به هم ندارن ولی از نظر شهر گرگان بهتره

رربطش اینه که هردوتاشون دکترا محیط زیست رو دارن

برای رشته محیط زیست فکر کنم گرگان بهتر باشه، و چون مقطع دکترا هست خودتون باید فعال تر باشید و اونجا راحت تر میشه فعالیت کرد، اصفهان باید روی آلاینده ها بیشتر تحقیقات کرد و اثرات خشکی زاینده رود و...

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *
رربطش اینه که هردوتاشون دکترا محیط زیست رو دارن

خب پس باید از کسانی که این رشته رو خوندن بپرسید 

من برای دعوا نگفتم ببخشید اگه چنین برداشتی کردید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
ااخه میگن دانشگاه گرگان برا این رشته دانشگاه مادره

تو رشته های صنعتی خیلی معروف و خوبه ولی واسه دکترای محیط زیست دانشگاه گرگان بهتر به نظر میرسه

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *
برای رشته محیط زیست فکر کنم گرگان بهتر باشه، و چون مقطع دکترا هست خودتون باید فعال تر باشید و اونجا ...

ممنونم از راهنماییت عزیزم😘 خداکنه قبول بشم

خب پس باید از کسانی که این رشته رو خوندن بپرسید  من برای دعوا نگفتم ببخشید اگه چنین بردا ...

ننه عزیزم من منظوری نداشتم عذرخواهی میکنم اگه نتونستم بهتر بنویسم❤️😘

ننه عزیزم من منظوری نداشتم عذرخواهی میکنم اگه نتونستم بهتر بنویسم❤️😘

قربونت برم نه عزیزم شاید من بد گفتم 

به هر حال اگه مهمون استان ما گلستان شدید امیدوارم بهتون خوش بگذره