2733
2734
عنوان

نمیتونم مادرشوهرم رو ببخشم:(

216 بازدید | 5 پست

موقع خرید نذاشت خیلی چیزا رو به دل خودم بخرم یا اصلا بخرم لباس عروس رو نذاشت چیزی که میخوام انتخاب کنم ماه عسل نذاشت برم همه رو بخشیدم گفتم شوهرم مهمه.

اما تفاوتاش رر نمیتونم ببخشم اینکه همش باعث میشد حس کنم اضافه م سر اینکه دختردار شدم کلی اذیتم کرد بی اهمیتم کرد دخترمو دوست نداشت ولی جاریمو میذاشت رو سرش باردار بود ولی من حتی براش مهم نبودم امسال عید رو انچنان بد رفتاری کرد که نگم برگشتیم زودتر از همه با ناراحتی عین خیالش نبود سرم داد زد بی محلم کرد هیچوقت یادم نمیره همش میخوام ببخشم اما نمیتونم یادمه روز ۱۳ به در کلی از تفریحشون عکس گذاشتن حتی نگفت شاید عروس و پسرم دلشون بخواد اینجا باشن کاری کرد که ما برگردیم کلیم پشت سرمون بد کفت همشم میگفت مقصر اونا بودن خوشحالم که غرورمو نشکستم و از اون خونه اومدم بیرون ولی وقتایی که زنگ میزنه نمیتونم باهاش خوب باشم اینم بگم کلی شوهرمو علیه من پر کرد کلی تو عید باهام دعوا کرد و کوفتم شد

ازاین بلاها هم خیلی سرمن آورد .الان بعدده سال پاچه خواری می‌کنه ولی من اصلا رو نمیدم 

شهردیگم الان 

اونموقع ک داخل یه شهر بودیم خیلی عذابم داد 

الان حتی بهشم زنگ نمی‌زنم .خوشم ازش نمیاد 

محلشون نذار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من جات باشم انقدمیرم مسافرت تادق کنه

همین اتفاقا همش میریم اینور اونور ما شهر دوریم بعد شوهرم باهام دعواومیگیره همش میگه تو نمیای و نمیخوای بیای خونه ما و کلی دعوا زهرم میکنه ولی کوتاه نیومدم گفتم کسی دوست نداره من اونجا باشم هروقت داداشت اینا رفتن ماهم میریم که مامانت برنگردا بگه اخه اونا دیر به دیر میان باید احترامشونو بگیرم درحالیک ما از اونا کمتر میریم ولی بهونه ش بود گفتم اونابرن میریم نرن نمیریم

چرا رفت و امد می کنید با چنین موجوداتی ما تو یه شهر هستیم ماهی یک بار یک ساعت می رم میشینم تلویزیون ...

من اصلا شهر اونا نیستم قبلا نهایت ۳ ماه یبار خیلی زود به زود میشد ۲ ماه یبار ولی امسال عید بعد زایمانم بود و ولی گفتم خشو میگذره برادرشوهرام اصرار داشتن باید بیای اونم کوفتم شد