2737
2734

اول به این پرسش‌ها فکر کنید و جواب دهید:

✔️اعتقاد راسخ دارید که دوستی‌ها و وفای دوستان سخت ناپایدار و بی‌ثبات هستند.

✔️نمی‌توانید به روابط دوستانه و طول عمر زیاد آنها اعتماد کنید.

✔️دوستان زیادی داشته و دارید که طول عنر دوستی با آنها همیشه کم دوام است‌،

▫️وهمچنین در مقابل این اتفاقات به شدت دلخور می‌شوید و واکنش تندی می‌دهید:

✔️اگر جواب تلفن شما را ندهند، دوباره تماس می‌گیرید و اگر باز جواب نگیرید، صبوری خود را از دست داده و برای برخورد‌کردن آماده می‌شوید

✔️اگر دوستانتان دیر سر قرار بیایند یا برون‌ریزی عصبانیت دارید یا خون خونتان را می‌خورد و بالاخره قاطی می‌کنید

✔️اگر با دوستی اختلاف‌نظر پیدا کنید به مرور در زمان حرف‌زدن تند و عصبی می‌شوید و کنترل خودتان را از دست می‌دهید وشاید جوری پرخاش کنید که فرد رنجیده شود

اگر دوست شما دوست جدیدی پیدا کند حس می‌کنید رابطه شما به زودی سرد خواهد شد پس کم‌کم شروع به برخورد و ایجاد تنش می‌کنید تا رابطه تمام شود

وحالا جالب این است که اگر جواب شما به این سوالات و انجام این رفتارها مثبت باشد احتمال اینکه شما جذب آدم‌های بی‌ثبات در رابطه شوید، بسیار بالاست. وخود‌به‌خود آنها مدام شما را تنها گذاشته وشما هم بیشتر به جمع‌بندی میرسید که دوستی وروابط بی‌ثبات شده و از طرف دیگر این احتمال هم هست که کم‌کم خودتان شروع به شکل دهی روابط بی‌ثبات کنید .

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»

اما عزیز من نقص در شما و وکودکی شماست که در عمیق‌ترین بخش ذهنتان شما را لایق دوستی و دوست داشتن و ثبات نمیداند وشما عاشق‌ترین ‌آدمها را به جنونی می‌رسانید که آخر‌ ترکتان می‌کنند.

پس بیائیم با کاوشی عمیق به این حقیقت برسیم که من به جای واکنش‌های تند کمی باید صبورانه از خودم بپرسم:

آیا خطای او اینقدر بزرگ بود؟

یا من در درون دچار اضطراب جدایی هستم وهر تاخیر وعدم پاسخی را پیشاپیش به معنی ترک‌شدن وطرد‌شدن تلقی میکنم؟!

▫️کمی تامل ومنطقی بودن شفاگر بزرگی برای رهایی از ترس و غم جدایی‌ها خواهد بود

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر جواب هامون هم مثبت باشه و هم منفی چی؟

به کیفیت و دوام روابط تون نگاه کنید متوجه میشید 

همیشه اتفاق های تکرار شونده نشونه این هستن که بخش بزرگِ مشکل از منه 

2731
به کیفیت و دوام روابط تون نگاه کنید متوجه میشید  همیشه اتفاق های تکرار شونده نشونه این هستن که ...

اینجوری فکر نمیکنم،اخه با ادمایی بهم زدم که واقعا عصبی و بددهن بودن

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
اینجوری فکر نمیکنم،اخه با ادمایی بهم زدم که واقعا عصبی و بددهن بودن

کار خوبی کردی :)

اگه به خاطر ترس از رفتن اونها بوده و قبل اینکه ترک بشیم ما ترک کنیم 

این مشکله