2733
2734
عنوان

جشن عقد

121 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من میخوام جشن عقد بگیرم خودم رشتیم و شوهرم چالوس بعد اینکه من پدر شوهر و مادر شوهرم هستم فعلایه مدت کوتاه عمه م برگشته بهم میگه ما میام جشن عقدت شب کجا بمونیم باید خونه اونا بمونیم مگه میشه همچنین چیزی خونه خواهرش اینجاست گفتم برو اونجا بعد گفت نمیشه که ما مهمان شماییم چرا بریم اونجا من خودم عقدم کردم اولین باره ک میرم اونجا نمی‌دونم چجوریه ؟ بنظرتون اینجوریه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
عمت داره میره اعصابم 😒 بره خونه خواهرش دیگه

باید بره خونه خواهرش من استرس دارم من خودمم اولین باره میرم با اخلاق اینا آشنایی ندارم ممکنه مادر شوهرم ناراحت شه

من خودم چالوسیم😁🤚 خب تعارف میکنن مهموناتون  بیان خونتون ولی عمت روش میشه بمونه حالا اگه فامیل نداشتین اینجا ی چیزی، وقتی خواهرش اینجاست خوب نیست بیاد خونه مادرشوهرت بمونه

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...