2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم دیگه باهاش اختلات میکردی بهت پیشنهاد هم میداد اخه منم ی همکلاسی دارم اونم مثه شما دوست اجتماعی پ ...

آره احمق از من کوچیک تره کثافت هیز اومده میگه کرمت ریزش داشت تو فکرشو بکن چقدر ی پسر بچه دبیرستانی باید حالیش باشه که سر در بیاره من از دانشگاه خسته کوفته کرمم چندساعت رو صورتم مونده بود اومدم عن اقارو ببینم حالا اینجوری میگه 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
2731
ولش کن گلم جنس مخالف برای دوستی و رفاقت تورو نمیخواد 

حالا به جهنم من که اونو دکمشو زدم گفتم پیام نده دیگه نمیدونم براچی اینقدر این حرف رو روحیم تاثیر گذاشته اعتماد بنفسم یکم اومده پایین 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
حالا به جهنم من که اونو دکمشو زدم گفتم پیام نده دیگه نمیدونم براچی اینقدر این حرف رو روحیم تاثیر گذا ...

بههههه درک السفل سافلیییین 

نظرش واسه ت.مهم نباشه الان تو فکر میکنی که پسره مهم اینکه هر چی دلت خواسته بهش گفتی و خودتو خالی کردی حالاهم به جای اینکه ناراحت شی بهش زیاد بها نده حتی تو افکارت 

بههههه درک السفل سافلیییین  نظرش واسه ت.مهم نباشه الان تو فکر میکنی که پسره مهم اینکه هر چی دل ...

اصلااااا دیگه اجازه نمیدم سمتم بیاد حسابی هم حرف بارش کردم اما منی که اینجور چیزا رو روحیم تاثیری نداشت این حرف بم برخورد اعتماد بنفسم یکم اومد پایین

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
2738
اصلااااا دیگه اجازه نمیدم سمتم بیاد حسابی هم حرف بارش کردم اما منی که اینجور چیزا رو روحیم تاثیری ند ...

😂😂😂خوشم میاد دلتو خنک کردی میخوای واسه اینکه یکم بیشتر دلت خنک شه شماره بدی منم بهش فحش های ک دار و بدون ک بار کنم

خلاصه که بهش فک نکن