2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی یوتیوب یا پینترست سرچ کن اینجا کسی کمکت نمیکنه. 

اگه وسایلی که میگمو داری اموزشا رو ببینی و انجام بدی خوب در میاد: 

براشای نازک مخصوص سایه،خط چشم، خط زیر چشم

پلت سایه رنگ نود

هایلایتر 

ریمل جنس خوب

خط چشم ماژیک یا مویی سر نازک

کانتور پودری روشن

کانسیلر

2728

اول پرایمر بزن بعد کرم پودر و پنکک دور چشمات که خوب پوشش دادی یه سایه خوشرنگ بزن حالا یا شاین دار یا مات سمت داخلی چشمات روشن بیرون تیره

بعد خط چشم بکش نازک و ظریف و گربه‌ای بعد ریمل بزن بعد مژه بذار بعد یکم سایه رنگ سفید یا نقره‌ای بزن زیر ابروهات و زیر خط چشمت به سمت گیجگاهت خیلی کم طوری که اصلا معلوم نباشه ولی یه جلای قشنگی به چشمات بده بعد ابروهات رو مرتب کن و خوشگل کن

خوب درمیادتوخونه خودم انجام‌بدم؟

نمیدونم بستگی داره دستت میره یا نه من خودم برا خودم سایه میزنم عالی میشه اما ممکنه یکی نتونه  اگر میتونی عکس چشمت بزار ببینم چه مدلی بهت یاد بدم

2738

بزن نت ترفند ارایش کردن چشم در خانه

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌

ببین خیلی بستگی داره موادت عالی باشه 

حتی اگه صد قلم لوازمم داشته باشی ولی برند خوب نباشه ، بهترین میکاپ ارتیستم باشی ارایشت به فنا میره

لوازمت باید برند و عالی باشه 

مخصوصا کرم پودر

و سایه چشمت

من همه چی رو یادمه . اگه یادم نبود ، اینقدر برام سخت نبود 🪽🩵 🐳
2706